Amfetamina w domu 43-latki

Amfetamina w domu 43-latki

Kryminalni z Nysy zatrzymali mieszkankę miasta podejrzaną o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 43-latkę policjanci zabezpieczyli blisko 30 gramów amfetaminy. Kobieta przyznała się do przedstawionego zarzutu. Grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania 43-latki doszło 1 marca. To wtedy kryminalni z nyskiej komendy postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Wynikało z nich, że mieszkanka Nysy może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do jej mieszkania, kontrola potwierdziła przypuszczenia operacyjnych.

W takcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez kobietę funkcjonariusze ujawnili blisko 30 gramów białego proszku. Późniejsze badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że znaleziona substancja proszkowa to amfetamina.

Podejrzana usłyszała już zarzut posiadania substancji psychotropowych, do którego się przyznała. Za takie przestępstwo grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

Previous Jak odświeżyć opony?
Next Kolejne 2 osoby zatrzymane za udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZAGINIONA ALINA STĘPCZYŃSKA

Policjanci poszukują zaginioną Alinę Stępczyńską zamieszkałą w Opolu. Kobieta ostatni raz widziana była 3 stycznia 2018 roku około godz. 12.00 w miejscu zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz

Wiadomości 0 Comments

ZIMOWA WIZYTA PÓŁKOLONISTÓW W KOMENDZIE

W ramach działań „Bezpieczne Ferie” prudnickich policjantów odwiedziła blisko 40-osobowa grupa półkolonistów. Podczas spotkania, funkcjonariusze przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku oraz zaprezentowali wyposażenie policjantów w codziennej służbie.

Wiadomości 0 Comments

Zaproponował łapówkę za „przymknięcie oka”

25-letni obywatel Ukrainy w zamian za odstąpienie od kontroli pojazdu próbował wręczyć policjantom 100 złotych i 30 euro łapówki. Mężczyzna stracił już wcześniej swoje prawo jazdy i miał sądownie orzeczony

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź