Areszt za posiadanie  ponad 2 kg marihuany

Areszt za posiadanie ponad 2 kg marihuany

Krapkowiccy kryminalni przechwycili ponad 2 kilogramy marihuany. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali 23-latkę i o 3 lata starszego mężczyznę. Wpadli oni podczas kontroli drogowej. Oboje to mieszkańcy powiatu krapkowickiego. Decyzją sądu zostali już tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego, na terenie Choruli. Wtedy to krapkowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Za kierownicą pojazdu siedział 26-letni mężczyzna i o 3 lata młodsza pasażerka. Oboje to mieszkańcy powiatu krapkowickiego.

Kryminalni podejrzewali ich o związek z przestępczością narkotykową. Ich ustalenia szybko się potwierdziły. Funkcjonariusze w pojeździe ujawnili worki foliowe z suszem roślinnym. Badanie wykazało, że to ponad 2 kg marihuany. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania 26-latka, operacyjni znaleźli kilka porcji marihuany.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował ich na 3 miesiące. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

Previous Wjechał do rowu - miał blisko 3,5 promila
Next Opolscy policjanci sprawdzają miejsca kwarantanny

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Suszarka fryzjerka: jakie powinna mieć cechy?

Salony fryzjerskie należą do najczęściej otwieranych lokali usługowych w naszym kraju. Do obowiązkowego, podstawowego wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego należą suszarki. Jest to urządzenie niezbędne. Umożliwia ono zarówno szybkie wysuszenie nawet

Wiadomości 0 Comments

Kryminalni zatrzymali 3 sprawców rozboju

Do 5 lat więzienia grozi 3 mieszkańcom Opola podejrzanym o rozbój. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Mężczyźni mieli najpierw pobić 55-latka, a następnie zabrać mu dowód osobisty. Pierwszy napastnik

Wiadomości 0 Comments

Nawet z narażeniem życia

Ekstremalne sytuacje, presja czasu, trudne decyzje – to często codzienność policyjnej służby. W Tarnowie Opolskim, po ulicach miasta, biegał agresywny mężczyzna z siekierą w ręce. Na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź