Aresztowany za handel narkotykami i zastraszanie świadków

Aresztowany za handel narkotykami i zastraszanie świadków

Kryminalni z Opola zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna amfetaminę i marihuanę ukrywał w piwnicy – łącznie kilkaset porcji dilerskich. Mieszkaniec miasta odpowie także za odpłatne udzielanie narkotyków innym osobom i zastraszanie świadków. Decyzją sądu podejrzany trafił już do aresztu na 3 miesiące. Teraz musi się liczyć z karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Opolu od kilku dni podejrzewali mieszkańca miasta o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy wskazywał, że 28-latek miał także udzielać narkotyków innym osobom. Dodatkowo miał grozić świadkom swojego nielegalnego procederu pozbawieniem życia, wywierając na nich wpływ.

Policjanci wytypowali miejsca, w których podejrzewany mógł ukryć narkotyki. W miniony czwartek (13 lutego), w trakcie przeszukania piwnicy, policjanci znaleźli ukryte w słoikach blisko 150 gramów amfetaminy i ponad 50 gramów marihuany. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, natomiast zabezpieczone substancje do policyjnego laboratorium.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie łącznie 4 zarzutów. Mieszkaniec miasta odpowie za posiadanie narkotyków, odpłatne ich udzielanie oraz wywieranie wpływu na świadków. W tej sprawie sąd przychylił się do wniosku policjantów i aresztował mieszkańca Opola na 3 miesiące. Teraz 28-latek musi się liczyć z karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Kryminalni zatrzymali fałszywego adwokata
Next Jak odświeżyć opony?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

W bucie ukrywał amfetaminę

Ponad 200 gramów amfetaminy i 40 tabletek MDMA zabezpieczyli kryminalni z Opola. Do tej sprawy zatrzymali 48-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wpadł na jednym z dużych osiedli Opola. Usłyszał już zarzut

Wiadomości 0 Comments

Podejrzany o rozbój zatrzymany, mienie odzyskane

Do 12 lat więzienia grozi 19-latkowi podejrzanemu o rozbój. Mężczyzna najpierw miał pobić, a następnie okraść 23-latka. Pokrzywdzony wycenił straty na blisko 3 000 złotych. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W UROCZYSTOŚCIACH DNIA STRAŻAKA

Na placu Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu odbyły się obchody Dnia Strażaka. W uroczystościach wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Opolu – insp. Jarosław Kaleta. Strażacy otrzymali odznaczenia,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź