Dobre etui na telefon

Dobre etui na telefon

Etui na telefon nie jest obecnie koniecznością ze względu na to, jakie zabezpieczenia przed uszkodzeniem posiadają co poniektóre telefony. Ich szybki wykonane są ze specjalnie wzmacnianych materiałów, a metalowa obudowa pokrywana jest lakierami odpornymi na czynniki mechaniczne. W przypadku wielu modeli największym niebezpieczeństwem są pozostające na obudowie odciski palców, chociaż trzeba zaznaczyć, że dla osób posiadających specjalny talent, nie ma telefonów niezniszczalnych. Z wyjątkiem może specjalnych serii telefonów wykonywanych dla osób zajmujących się sportami ekstremalnymi lub pracującymi w specjalnych warunkach. Te telefony nie są jednak alternatywa dla normalnych urządzeń.

Jeśli jednak nie kupujemy telefonów z najwyższej półki, które mają specjalne zabezpieczenia lub znamy naszą kreatywność i wiemy, że jakiś sposób na zniszczenie telefonu na pewno się znajdzie, to warto jest zakupić etui.Dobre etui na telefon jest przede wszystkim wygodne    Kiedy wybieramy etui na telefon, zawsze powinniśmy dbać o wygodę. Z telefonu korzystamy zazwyczaj bardzo intensywnie lub jeszcze bardziej intensywnie, przez co nie ma prawa nam ono przeszkadzać. Trzeba przede wszystkim upewnić się, że jest to etui dostosowane do naszego modelu telefonu. Jest to ważne nie tyle ze względu na samą jego wielkość, bo o to raczej zadba każdy bez przypominania o tej kwestii, ale ze względu na rozkład portów i przycisków.

Telefony są projektowane bardzo różnie tam, gdzie jest przycisk głośności lub port ładowania w jednym telefonie, w drugim może nie być nic. Jeśli etui będzie źle dopasowane, może nam poważnie utrudnić dostęp do podstawowej funkcjonalności urządzenia.

Dobre etui na telefon jest bezpieczne

Bezpieczeństwo to powód, dla którego kupiliśmy nasze etui. W rzeczywistości jednak jest to rzecz drugorzędna, ponieważ każde etui jest nam w stanie zaoferować spory poziom ochrony dzięki samemu faktowi istnienia.

Więcej ciekawych artykułów i porad na temat akcesoriów do smartfonów znajdziesz na http://top-etui.pl/ >>

Dla większości osób etui kupowane ze względu na jego estetykę będzie w pełni wystarczające i zupełnie funkcjonalne. Trzeba bowiem pamiętać, że nie ma takiego etui, które sprawi, że nasz sprzęt będzie niezniszczalny. Jeśli upuścimy telefon z dużej wysokości na ziemię, etui będzie w stanie zamortyzować część uderzenia, ale niestety wszystko ma swoje granice. Nadepniecie na telefon w etui, upuszczenie czegoś na niego czy zalanie go i tak spowoduje jego zniszczenie. Etui pomoże go nie porysować i nie poobijać, ale do tego wystarczy każde etui.

Dla osób, które często puszczają telefon czy strącają go ze stołu, dobrym rozwiązaniem będzie oczywiście etui odpowiednio wzmacniane, ale jest to trochę większy wydatek. Takie etui powinno pozwolić bezpiecznie upuszczać telefon na ziemię nawet celowo, chociaż trzeba pamiętać, że efekty działania takich sił będą się w telefonie z czasem kumulować.

Dobre etui na telefon cena

W kwestii ceny można się łatwo pogubić, ponieważ najprostsze etui można dostać obecnie za dosłownie kilka złotych i chociaż często przeczytamy ostrzeżenia przed takim zakupem, prawdopodobnie nie byłby on wcale taki zły, jeśli wziąć pod uwagę cenę do jakości. Większość opcji to cena od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych i w tym przedziale można znaleźć naprawdę bardzo wiele ciekawych propozycji. Zazwyczaj droższe rozwiązania są nie tyle lepsze, co ładniejsze, ponieważ sztuczne materiały są w nich wypierane chociażby przez materiały typu skóra naturalna. Osobnym tematem są też etui oferowane przez samego producenta, które zazwyczaj są niepotrzebnie droższe od innych opcji.

Previous Postanowienia noworoczne i ich moc - Jak wytrwać?
Next O drukarkach słów kilka

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

W bucie ukrywał amfetaminę

Ponad 200 gramów amfetaminy i 40 tabletek MDMA zabezpieczyli kryminalni z Opola. Do tej sprawy zatrzymali 48-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wpadł na jednym z dużych osiedli Opola. Usłyszał już zarzut

Wiadomości 0 Comments

WYSTAWA O HISTORII POLICJI PAŃSTWOWEJ II RP

„I oni walczyli o Polskę niepodległą – Policja Państwowa II RP” – wystawę pod takim hasłem będzie można obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. A wszystko to z okazji

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ESKORTOWALI RODZĄCĄ KOBIETĘ DO SZPITALA

Policyjna akcja „Znicz 2017” to nie tylko kierowanie ruchem, kontrole drogowe czy patrole w rejonie cmentarzy. Na pomoc mundurowych można liczyć również w innych sytuacjach. Tym razem mł. asp. Daniel

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź