Infrazon Fryzjerski – niezbędne urządzenie w Twoim salonie

Infrazon Fryzjerski – niezbędne urządzenie w Twoim salonie

Prowadząc swój salon fryzjerski z pewnością zależy Ci na zadowoleniu klientów. Uzyskać je możesz przede wszystkim oferując wysoką jakość usług. Ważna jest też szerokość oferty, a tę uzyskasz wyposażając swój lokal w odpowiednie sprzęty i urządzenia. Nie tylko zwiększysz jakość swoich usług, ale też Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesne i profesjonalne przedsiębiorstwo. Takim urządzeniem, które może pomóc rozwinąć Ci skrzydła we fryzjerskim biznesie jest infrazon.

Co to jest infrazon fryzjerski?

Infrazon jest to sprzęt pozwalający na wykonanie wielu różnych zabiegów. Wśród nich znajduje się np. keratynowe prostowanie włosów, formowanie, suszenie, dekoloryzacja czy trwała ondulacja.. Infrazon znajdzie zastosowanie także podczas różnego rodzaju kuracji, które za zadanie mają poprawę stanu skóry głowy (np. z łupieżem albo przetłuszczającej się) lub leczenia wypadania włosów.

Na jakiej zasadzie działa infrazon fryzjerski?

Podstawowa zasada działania infrazonu fryzjerskiego opiera się o technikę ogrzewania podczerwienią. Promienie podczerwone pobudzają ruch cząsteczek i stanowią źródło ciepła. Ich zastosowanie wspomaga przenikanie różnych składników lub farby bezpośrednio do włosów.

Infrazon wyposażony jest w swojego rodzaju komputer, za pomocą którego możemy  nim sterować. Wybieramy odpowiedni zabieg, czas, określamy temperaturę i rodzaj włosów. Mamy też w nim funkcję nawiewu (zarówno ciepłego jak i zimnego) dzięki czemu  możemy schłodzić włosy po zabiegu. Droższe i bardziej profesjonalne modele posiadają predefiniowane programy, dzięki czemu ich obsługa jest jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna.

Promieniowanie emitowane przez infrazon jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Emitowane jest przez pola grzewcze zlokalizowane nad głową i po jej bokach (z tyłu). Działają one niezależnie dlatego w zależności od rodzaju zabiegu,  możemy uruchomić tylko wybrane z nich, a pozostałym pozwolić odpocząć.

Na jaki model infrazonu fryzjerskiego się zdecydować?

Infrazony dzielimy na stojące i wiszące. Kiedy masz do dyspozycji większą przestrzeń w swoim salonie zdecyduj się na stojący. Jest on bardziej mobilny, a co za tym idzie praktyczny. Wiszący sprawdzi się w małych salonach lub takich zlokalizowanych w nieustawnych pomieszczeniach.

Podczas zakupu zwróć szczególną uwagę na różnicę pomiędzy funkcjonalnością poszczególnych urządzeń. Jak bardzo możesz regulować temperaturę, jaki masz zakres obrotu, czy „komputer pokładowy” działa szybko i sprawnie, bez zbędnych opóźnień. Fajną opcją może okazać się miejsce na pendrive (USB), z którego możesz puszczać klientce ulubioną muzykę.

Jeśli chodzi o wygląd to producenci mają świadomość tego, że każdy właściciel salonu fryzjerskiego chce stworzyć w nim unikalny klimat, więc dają Ci do wyboru wiele wersji kolorystycznych oraz różne projekty swoich urządzeń. Dzięki temu z pewnością znajdziesz taki, który pasuje do Twojej wizji idealnego salonu fryzjerskiego.

Infrazon fryzjerski jest niezbędnym urządzeniem jeśli chcesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie jest to tania inwestycja, ale z pewnością zwróci się jeśli weźmiesz pod uwagę czas, który dzięki niej zaoszczędzisz.

Previous Sięgnij po dofinansowanie innowacyjnych projektów z Funduszy Europejskich.
Next Poszukiwani świadkowie wypadku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„NARESZCIE WEEKEND…” I KILKA PROSTYCH RAD DLA BEZPIECZEŃSTWA

Przedłużone letnie weekendy to dla wielu okazja do „naładowania baterii” lub możliwość spędzenia czasu z rodziną. Nic tak nie popsuje tych dni jak osobista tragedia. Wypadek drogowy, kradzież, włamanie –

Wiadomości 0 Comments

RUSZYŁA IV EDYCJA KAMPANII „PRZYHAMUJ – ŻYCIE PRZED TOBĄ!”

W Prudniku odbyło się spotkanie z młodzieżą w ramach IV edycji Opolskiej Kampanii Edukacyjnej „Przyhamuj, życie przed Tobą!”. Tam, policjanci przekazali młodym ludziom informacje dotyczące między innymi zagrożeń związanych z

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W OPOLU

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu – insp. Jarosław Kaleta uczestniczył w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pan Komendant brał udział w mszy świętej oraz złożył kwiaty przed pomnikiem Żołnierzy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!