Jak  dokonać „resetu” wypełniacza do ust, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty

Jak dokonać „resetu” wypełniacza do ust, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty

Od czasu złagodzenia blokady w Wielkiej Brytanii pacjenci odwiedzają naszą kliniki medycyny estetycznej zdając sobie sprawę, że albo „przedawkowali” poprzez podanie nadmiernej ilości wypełniacza, albo nie są zadowoleni z ich obecnych wyników.

„Filler reset” to termin, który stworzono w klinikach, aby zilustrować ten nowy trend, który obserwujemy w grupie pacjentów, a który opisuje proces rozpuszczania i ponownego podawania wypełniacza skórnego w celu stworzenia bardziej naturalnego wyglądu.

Pacjenci ci mówią, że zamknięcie i społeczne zdystansowanie zapewniło im doskonałą okazję do wytarcia łupka do czysta, ponieważ mogą zasadniczo „ukryć”, podczas gdy proces resetu wypełniacza trwa, nie wychodząc, a jeśli zaryzykują publicznie, są w stanie ukryć za maskami wszelkie obrzęki spowodowane przez hialazę.

Pacjenci żądają, aby ich przedawkowane „wargi kaczki” zostały rozpuszczone, a ich zbyt mocne kości policzkowe i nadmiernie zmaskulinizowane szczęki zostały zredukowane i przebudowane, aby uzyskać bardziej naturalny rezultat.

Pacjenci mówią, że ich decyzja jest wieloczynnikowa; niektórzy widzą więcej własnej twarzy ze spotkań na platformie Zoom itp. i są coraz bardziej niezadowoleni z rezultatów, które widzą, podczas gdy inni zastanawiają się nad tym procesem przez jakiś czas, ale wykorzystują okazję, podczas gdy mogą się społecznie oddalić i ukryć za maską. Zazwyczaj około dwóch lub trzech pacjentów miesięcznie chcę, aby rozpuścić usta, z których są niezadowoleni, ale teraz, po zamknięciu, do momentu ponownego otwarcia – wzrost o 1000%.

Głównym obszarem, o który pacjenci proszą o reset wypełniacza, są usta; około 75% zapytań dotyczy tego obszaru. Zbyt wielu lekarzy przesadza i przepełnia usta oraz stosuje złe techniki, które powodują, że usta są „kacze”. Jest też wielu niemoralnych praktyków, którzy za pieniądze pacjentów dodają więcej wypełniacza niż jest to konieczne, co prowadzi do jeszcze gorszych wyników.

Zrobienie tego jak należy

Proces ten jest podobny do wszystkich – omawia się oczekiwania i pragnienia pacjenta, zastanawia  się, jakie opcje mogą przynieść pożądane rezultaty, omawia się ryzyko i potencjalne skutki uboczne zarówno procesu rozpuszczania, jak i samych wypełniaczy (zaskakująca liczba pacjentów nie jest świadoma ryzyka), a następnie oczywiście omawia się historię choroby i leków z przeszłości. Główna różnica w porównaniu z konsultacją dotyczącą resetu wypełniacza polega na omówieniu z pacjentem, jakie procedury przeprowadził wcześniej, z czego nie jest zadowolony, jaki wypełniacz według niego został użyty i kto go podał – to pozwala na pozyskanie danych pacjenta od poprzedniego lekarza.

Podczas konsultacji wykonywany jest test płatkowy Hyalase, więc jeśli pacjent zdecyduje się na kontynuację planu leczenia, jest na to przygotowany. Do rozpuszczania kosmetyków używa się zazwyczaj dość rozcieńczonej hialazy, ponieważ jest ona bardziej komfortowa dla pacjenta i pozwala na większą kontrolę. Rzeczywiste rozpuszczanie odbywa się zazwyczaj podczas dwóch do trzech wizyt – dzięki temu usunięty zostanie cały wypełniacz. Następnie czeka się od dwóch do trzech tygodni na ustąpienie obrzęku, a następnie jesteśmy gotowi do ponownego napełnienia.

Pomimo wzrostu liczby pacjentów resetujących wypełniacz, uważam, że zapotrzebowanie na wypełniacz będzie nadal rosło. Podczas kwarantanny lista oczekujących na wypełniacz była liczona w setkach, a zapotrzebowanie nie wykazuje jeszcze żadnych oznak spowolnienia.

Więcej na http://galeria-estilo.pl/

Previous Czym jest FOMO i jak sobie z nim radzić?
Next Jak zmienić opony?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jakie owoce można umieścić w wyciskarce?

Wyciskarki to urządzenia, które są w stanie poradzić sobie praktycznie z każdym gatunkiem owoców. Z niektórych przygotują klarowny sok, z innych mus. Wspólną cechą będzie jednak ogromna zawartość cennych witamin

Life&Style 0 Comments

Co to jest Botox?

Botox jest lekiem, którego lekarze od lat używają do leczenia zmarszczek i fałdów twarzy. Botox to markowa nazwa toksyny wytwarzanej przez bakterię Clostridium botulinum. Istnieją inne marki, takie jak Dysport

Life&Style 0 Comments

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AF Alpha Plus

Nowa wyciskarka Hurom H-AE ma unikalny design i innowacyjną technologię Hurom Alpha +. Wszystko do domowej wyciskarki Hurom H-AE zostało zaprojektowane przez studio Giugario Design założone przez Giorgetto Giugiaro, światowej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź