KOLEJNE PŁYWACKIE SUKCESY POLICJANTÓW Z OPOLA

Gdy wchodzi do basenu – inni zastanawiają czy z niego nie wyjść. Mowa tu o naszym mistrzu pływackim asp. szt. Waldemarze Czaickim, który znowu przywiózł 3 złote medale z Mistrzostw Policji w Pływaniu. Zawody odbyły się tym razem w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 krążków.

Do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników z całej Polski, a patronat nad imprezą objął m.in. Komendant Główny Policji. Nasze województwo reprezentowało 4 policjantów: sierż. Emilia Więcek, st. sierż. Magdalena Maziarska, asp. sztab. Waldemar Czaicki oraz podkom. Szymon Wideł.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy – Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KWP w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 medali.

Asp. szt. Waldemar Czaicki wywalczył trzy złote medale. Jeden na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, drugi na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i ostatni na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.

St. sierż. Magdalena Maziarska zdobyła 2 medale: srebrny – na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i brązowy na dystansie 100 metrów stylem dowolnym.

Podkom. Szymon Wideł zdobył brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

Natomiast Sierż. Emilia Więcek wywalczyła 1 brązowy medal – na dystansie 100 metrów stylem klasycznym.

Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Previous JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWA JAZDY
Next POROZUMIENIE W SPRAWIE DODATKOWYCH PATROLI POLICJI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO MACIEJA CZOŁNOWSKIEGO

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Macieja Czołnowskiego z Nysy. Mężczyzna wyszedł z domu 1 marca 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał

OKRĘGOWE ZAWODY TRESURY PSÓW SPECJALNYCH

Przewodnik psa – mł. asp. Rafał Gruszka z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich oraz jego czworonożny przyjaciel Korina zajęli I miejsce w Okręgowych Zawodach Tresury Psów Specjalnych. W konkurencjach

POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku z 6 lipca 2017 r., do którego doszło na autostradzie A4. Na 236 km opolskiego odcinka autostrady w kierunku Katowic, miał miejsce wypadek drogowy,