Kosmetyki Shiny Garage

Kosmetyki Shiny Garage

Shiny Garage to marka posiadająca angielską nazwę, ale jest to firma rdzennie polska. Założona została w 2012 roku przez grupę zapaleńców zainspirowanych faktem że ich pasja, czyli detailing samochodowy, była tak droga. Przed dekadą, czyli  całkiem niedawno, osoby chcące zajmować się detailingiem samochodowym zmuszone były bowiem do korzystania jedynie z produktów sprowadzanych zza granicy. Samo w sobie nie jest to jakimś problemem, ponieważ cały czas import płynie do naszego kraju szerokim strumieniem, a wiele komponentów produktów Shiny Garage oparte jest na substancjach importowanych. Realnym problemem było to, że detailing uznawany jest wciąż często za rodzaj tuningu samochodów, czyli drogiego hobby, w którym jest automatyczne przyzwolenie na bardzo wysokie marże. Nawet przy produktach ze średniej półki. Kosmetyki Shiny Garage miały udowodnić, że osiąganie bardzo wysokiej jakości produktów jest możliwe bez mordowania klientów cenami. I udało się to znakomicie.

Uczciwa jakość

Kosmetyki Shiny Garage oparte są o naprawdę bardzo proste zasady, z których najważniejsza jest zwykła ludzka uczciwość. Co to oznacza? Przejawów uczciwej działalności marki jest wiele.

W pierwszej kolejności jest to dokładne oznaczanie produktów i wskazywanie, co każdy z nich potrafi. Nikt nie obiecuje tutaj, że jedno woskowanie zabezpieczy samochód przed rdzą już na zawsze. Technologia ma swoje ograniczenia, chociaż potrafi zdziałać naprawdę bardzo wiele.

Kosmetyki Shiny Garage sprzedawane są przez osoby, które rozumieją, co oferują swoim klientom. Dba o to specjalny program szkoleniowy dla sprzedawców prowadzony przez Shiny Garage. W trakcie takiego szkolenia każdy sprzedawca staje się może nie ekspertem od detailingu, ponieważ do tego potrzebna jest wytrwałość i pasja, ale dobrze orientuje się w zagadnieniu i jest w stanie realnie wesprzeć klienta w dokonaniu optymalnego dla niego wyboru.

Shiny Garage dba także o środowisko naturalne, korzysta z surowców odnawialnych oraz dokłada wszelkich starań, by nie obciążać naszej planety bardziej, niż jest to absolutnie konieczne.

Szeroka oferta

Kosmetyki Shiny Garage to bardzo szeroka oferta produktów do wykorzystywania na co dzień oraz w sytuacjach, kiedy trzeba trochę bardziej zakasać rękawy. Produkty podzielone są w zależności od tego, jakie partie samochodów będą doprowadzały do idealnego stanu. Mowa o elementach szklanych, lakierze, oponach i tak dalej. Co bardzo istotne, kosmetyki Shiny Garage nie są bynajmniej kopiami produktów tworzonych na Zachodzie, ale stoi za nimi realny proces badawczy i rozwojowy przeprowadzany przez Shiny Garage. Ta polska firma nie ustępuje w niczym innym dynamicznie rozwijającym się podmiotom w branży i w pełni samodzielnie stworzyła takie produkty, jak specjalne musy do pielęgnacji skóry (w pełni biodegradowalne), pianki o neutralnym pH, jak również na przykład specjalne preparaty do usuwania z lakieru śladów po wodzie. Lista tego typu autorskich produktów ciągle się wydłuża.

Zobacz także dlaczego kosmetyki Shiny Garage to idealny staret kit dla osób chcących zacząć swoją przygodę z pielęgnacją samochodu na wyższym poziomie – http://e-pisanieprac.pl/inne-kosmetyki/arky/shiny-garage-starter-kit-czyli-kosmetyki-samochodowe-dla-poczatkujacych-entuzjastow.html  >>

 

Previous Głośniki w ofercie avantgarde-acoustic.pl
Next Drukarki - jak wybrać właściwą?

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Jak zmienić opony?

Wiosna nieuchronnie przynosi ocieplenie. Dla kierowców oznacza to potrzebę wymiany opon samochodowych. Potrzeba ta wynika z faktu, że opony sezonowe mają określone cechy, które pozwalają na ich eksploatację tylko w

Motoryzacja 0 Comments

Dynamicznie rośnie sprzedaż krajowych przyczep i naczep

Krajowy rynek przyczep i naczep rozwija się bardzo dynamicznie, w ubiegłym miesiącu w ujęciu rocznym zwiększył się o jedną czwartą. Klienci oczekują jednak coraz bardziej dostosowanych do unikalnych wymagań produktów. Według Mariusza Golca, prezesa

Motoryzacja 0 Comments

Jak odświeżyć opony?

Właścicielom aut osobowych zależy na nienagannym wyglądzie ich pojazdów. Pieczołowicie więc dbają o każdy, nawet najmniejszy element. Dużo troski i uwagi wielu właścicieli samochodów poświęca wyglądowi opon. Opony to jeden

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź