Meble barberskie – co wybrać do swojego salonu?

Meble barberskie – co wybrać do swojego salonu?

Kiedyś wszyscy mężczyźni często chodzili do barbera. Później fach ten na dosyć długi czas zaginął, by niedawno znów się pojawić – i od razu zawojować rynek! Barberzy zajmują się przede wszystkim zarostem klienta – z tego są zresztą znani i z tym są kojarzeni. Nie jest to jednak ich jedyne zadanie.

Zajmują się również pielęgnacją okolicy twarzy, a mogą także zmienić klientom fryzurę. Żeby jednak zachęcali właściwie do odwiedzin w swoim salonie, muszą go odpowiednio wyposażyć! Meble barberskie w tej chwili są dostępne głównie online, a ich wybór jest szeroki, więc bez trudu można zaaranżować przestrzeń w taki sposób, jaki się właścicielowi czy personelowi marzy. Wybrane elementy muszą jednak być również solidne, o odpowiednio wysokiej jakości. W końcu salon barberski kojarzony jest właśnie z usługami wysokiej jakości. Co wybrać do swojego salonu? Specjalista z Barber.edu.pl odpowiada.

Zakład barberski – wyposażenie

Salon barbera jest trochę jak salon fryzjera. Większość wyposażenia będzie więc podobna. Jednak barber nawiązuje do dawnych czasów i stawia na wysoką klasę produktów. Dlatego wyposażenie takich zakładów musi być klasyczne, nieco podobne do tego z lat 50′ i 60′. Takie meble powinny być unikalnym połączeniem uniwersalnych produktów, z nowoczesnością i nawiązaniem do przeszłości. Nie jest łatwo osiągnąć taki efekt, ale licznym projektantom się udaje. A co powinno się konkretnie znaleźć w salonie każdego barbera? Oczywiście, fotele, konsolety, lustra, myjki i szafki do przechowywania wszystkich potrzebnych produktów. Dobrze jest, by w takim zakładzie znajdowała się również recepcja i poczekalnia – należy więc dokupić także elementy do tych przestrzeni.

Meble barberskie AYALA

AYALA to producent mebli fryzjerskich – produktów doskonałej jakości, które są chętnie wybierane przez właścicieli salonów fryzjerskich. AYALA tworzy jednak również produkty przeznaczone do salonów barberskich. To naprawdę wygodne fotele, konsolety z lustrami i ze zlewem. Do tego dochodzą i takie elementy salonu barberskiego jak mata z napisem, kolorowy słupek czy podgrzewacz. Z pewnością to przydatne dodatki, które pozwolą klientom poczuć się w salonie dobrze. Wyposażenie AYALA jest w pełni profesjonalne, dlatego zamawiają je profesjonaliści.

Gdzie kupować i jak zamawiać?

Żeby kupić meble barberskie AYALA, wystarczy wejść na stronę producenta i wybrać odpowiednią zakładkę. Można się wówczas zapoznać z istniejącą ofertą, która jest doskonale opisana. Dobre zdjęcia sprawiają, że zamawiający zawsze wie co kupuje. Sam proces składania zamówienia jest wyjątkowo łatwy i na pewno każdy sobie z tym poradzi. Wygoda zamawiania w internecie powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na ten krok. Można wszystko zamówić w dogodnym momencie, w wolnej chwili, a później tylko oczekiwać na dostawę. Oczywiście, można też samodzielnie odebrać gotowe produkty, jednak nie wszyscy chcą się tym kłopotać. W AYALA ceny nie są wygórowane – to produkty wysokiej jakości, jednak ich koszt jest rozsądny. Warto więc zajrzeć na stronę, przejrzeć ofertę i wybrać coś do swojego salonu barberskiego!

Więcej na salonfryzjerski.edu.pl

Previous O różnych typach i rodzajach drukarek
Next Własny salon fryzjerski - początki

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Dlaczego Polacy coraz częściej pożyczają w parabankach?

Coraz bardziej rośnie popularność pożyczek pozabankowych i już na stałe zagościły wśród ofert na rynku produktów finansowych. Pojawia się wiele atrakcyjnych ofert, a warunki spłaty oraz samo otrzymanie pożyczki jasne

Strefa Biznesu 0 Comments

Branża PR w Polsce szybko się rozwija

Polski rynek PR rośnie w tempie ok. 9 proc. rocznie. To trzykrotnie szybciej niż średni wzrost na świecie. Wzrasta również zapotrzebowanie na usługi PR, a polskie agencje coraz częściej są doceniane

Strefa Biznesu 0 Comments

Reklama natywna – strategiczne narzędzie content marketingu

Choć wywołuje skrajne emocje, to jednak ma wielki wpływ na zmiany w trendach reklamowych. Dobra reklama natywna nie ma nic wspólnego z lokowaniem produktu – jej celem jest sprawienie wrażenia,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź