OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta i Komendant Miejski Policji w Opolu podinsp. Bogdan Piotrowski uczestniczyli w obchodach Święta Niepodległości. Tegoroczne uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Opolskiej Katedrze. Następnie wszyscy przemaszerowali na Plac Wolności, gdzie odbyły się główne obchody. Obaj Panowie Komendanci złożyli kwiaty przed pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego.

Obchody Święta Niepodległości w Opolu Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Kaleta rozpoczął od zapalenia znicza przed tablicą upamiętniającą poległych i pomordowanych policjantów II RP. Następnie udał się na mszę świętą, która odbyła się w Opolskiej Katedrze. Po mszy wszyscy biorący udział w uroczystościach, przemaszerowali z katedry na Plac Wolności, gdzie odbyły się główne obchody. Były okolicznościowe wystąpienia, po których uczestnicy zapalili znicze i złożyli kwiaty przed Pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego.

Previous WYSTAWA O HISTORII POLICJI PAŃSTWOWEJ II RP
Next RÓWNIE BEZPIECZNI, CZYLI ODBLASKAMI ŚWIECIMY WSZYSCY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ABY WYPOCZYNEK NAD WODĄ BYŁ BEZPIECZNY

Woda – to tu liczy się pilna uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających. Przecenienie własnych możliwości podczas kąpieli i brak należytej opieki nad dziećmi mogą być tragiczne w skutkach. By wypoczynek

Wiadomości 0 Comments

PODPISANIE POROZUMIENIA Z OKRĘGOWYM INSPEKTORATEM PRACY W OPOLU

Insp. Jarosław Kaleta – Komendant Wojewódzki Policji w Opolu podpisał porozumienie z Panem Arkadiuszem Kapuścikiem – Okręgowym Inspektorem Pracy w Opolu. Umowa zawiera między innymi zasady prowadzenia wspólnych szkoleń oraz

Wiadomości 0 Comments

72 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tychowicz oraz Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podkom. Rafał Lejczak , uczestniczyli w obchodach 72 rocznicy zakończenia II wojny światowej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!