Policja ustala tożsamość mężczyzny

Policja ustala tożsamość mężczyzny

17 maja 2017 roku na terenie Elektrowni Wodnej w Dobrzeniu Wielkim odnaleziono zwłoki n/n mężczyzny. Jego tożsamość do tej pory nie została ustalona. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu proszą o pomoc w identyfikacji zwłok.

Zwłoki n/n mężczyzny zostały znalezione w rzece Odra, na terenie Elektrowni Wodnej w Dobrzeniu Wielkim, przy ul. Jana Matejki.

Rysopis: wiek około 45 – 65 lat, wzrost około 180 – 190 cm., szczupły, twarz prostokątna, włosy średniej długości – szpakowate, zarost na twarzy – wąsy i broda.

Ubiór: mężczyzna ubrany był w pomarańczową koszulkę, bluzę granatową  z kapturem z napisem „FMX 85″, bluzę czarną z kapturem zapinaną na zamek z białym napisem „NEW YORKER”, niebieskie spodnie, wysokie czarne sznurowane buty.

Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą osoby, które mogą pomóc w identyfikacji o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Opolu na ul. Powolnego 1, bądź telefoniczny pod numerem telefonu 77 422 25 71 (w godz. 8.00 – 15.00) lub 997 (czynny całą dobę).

Previous Akcja "alkohol i narkotyki" - kierowca ciężarówki pod wpływem
Next Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latka

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za tragiczny wybuch petardy

Wakacje powinny być czasem wypoczynku i relaksu. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie własnym i naszych dzieci. Ostatnie zdarzenie z gminy Dąbrowa, gdzie 12-letni chłopak z poparzoną dłonią wylądował w

Wiadomości 0 Comments

Podpisanie porozumienia z Izbą Administracji Skarbowej

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta podpisał porozumienie z Panią Barbarą Bętkowską-Cela – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Opolu. Umowa dotyczy zasad współdziałania w zakresie monitorowania drogowego przewozu

Wiadomości 0 Comments

Pijany wjechał do rowu, bo pomylił pedały

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 33-letni mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie. Mężczyzna jadąc daewoo wjechał do rowu. Jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!