Policjanci wyjaśniają przyczynę eksplozji

Policjanci wyjaśniają przyczynę eksplozji

Od wczoraj policjanci z Opola pracują na miejscu eksplozji w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu. W zniszczonym wybuchem garażu, funkcjonariusze znaleźli ciało mężczyzny. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczają ślady aby wyjaśnić przyczynę wybuchu. Funkcjonariusze ewakuowali również pobliskich mieszkańców i zabezpieczyli zagrożony teren. W działania włączyli się również policyjni pirotechnicy z Opola i Wrocławia.

Wczoraj, przed godziną 21:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu otrzymał informację o pożarze w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu. Na miejscu policjanci ustalili, że wcześniej doszło najprawdopodobniej do eksplozji w garażu przy posesji. Do działań zostali również włączeni policyjni pirotechnicy z Opola i Wrocławia. Wyznaczona została około 150 metrowa strefa bezpieczeństwa, z której ewakuowano 29 osób. Funkcjonariusze w zniszczonym wybuchem pomieszczeniu, znaleźli ciało mężczyzny.

Od wczoraj na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczają ślady. Technicy kryminalistyki sprawdzają zniszczone pomieszczenie oraz pobliski teren w poszukiwaniu istotnych dla śledztwa dowodów. Sporządzają również dokładną dokumentację fotograficzną. Wszystko po to, aby szczegółowo wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia, w tym przyczynę i źródło eksplozji oraz przyczynę śmierci mężczyzny.

Previous Maszyny polerskie – rodzaje
Next 34-latek zatrzymany za kierowanie grupą przestępczą i handel narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podrobione perfumy i odzież – zatrzymane 4 osoby

Zarzut sprzedaży odzieży z podrobionymi znakami towarowymi usłyszało 3 obywateli Bułgarii i mieszkanka Kędzierzyna-Koźla. Podejrzani mają od 27 do 54 lat. W związku z tą sprawą opolscy policjanci zabezpieczyli ponad

Wiadomości 0 Comments

Podejrzani o rozboje nastolatkowie usłyszeli zarzuty

Nie wahali się kopać leżącego, ani uderzać pałką teleskopową. 18 i 17-latek zostali zatrzymani przez kryminalnych z Opola. Nastolatkowie atakowali w centrum miasta. Odpowiedzą teraz za rozboje i uszkodzenia ciała.

Wiadomości 0 Comments

Poszukujemy świadków wypadku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują świadków wypadku, do którego doszło w Opolu na skrzyżowaniu ulic Oleskiej i Chabrów. Kierujący osobowym volvo najprawdopodobniej nie zastosował się do sygnalizacji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź