POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

Kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 80 gramów amfetaminy, metedronu i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Kryminalni z Nysy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 27–letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające.

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, kiedy przeszukali jego mieszkanie. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę w pudełku po telefonie policjanci znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem. Natomiast w szafie ukryta była biała krystaliczna substancja.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy, 9 gramów mefedronu oraz marihuanę. 27-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Previous NARKOTYKI UKRYŁ W BUTACH
Next TYMCZASOWY ARESZT DLA PODPALACZA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu.

Opole na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNE PLANTACJE MARIHUANY

Policjanci z Nysy tylko jednego dnia zlikwidowali 2 nielegalne plantacje. Śledczy zabezpieczyli łącznie ponad 860 krzewów konopi indyjskich oraz blisko 90 gramów marihuany. Do tej sprawy kryminalni zatrzymali dwóch 32-latków.

Opole na Sygnale 0 Comments

Myślał, że wyrzucając narkotyki pozbędzie się dowodów

Bardzo dynamiczny przebieg miało wczorajsze zatrzymanie w okolicach Kędzierzyna-Koźla, kiedy to funkcjonariusze CBŚP wspólnie z miejscowymi policjantami z KPP zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierowca uciekającej mazdy nie reagował za polecenia policjantów,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!