Wyciskarka Hurom GD opinie

Wyciskarka Hurom GD opinie

Jakie produkty mogą być ściskane przez Hurom GD?

Ta powolna sokowirówka jest bardzo odpowiednia dla trawy pszennej lub innych włóknistych (liściastych) warzyw, takich jak szpinak i/lub seler. Można również na przykład sproszkować suszone zioła. Upewnij się, że produkty nie są twardsze od ziaren kawy lub czarnego pieprzu i dodaj je w małych ilościach. Hurom GD wyciska drobny sok z wszelkiego rodzaju warzyw i owoców i jest prawdziwie uniwersalny.

Jaka jest jakość soku, który otrzymujesz od Hurom GD?

Hurom GD wyciska czysty sok z małą ilością miazgi. Sok jest nieco bardziej płynny i prawie pozbawiony resztek miazgi w porównaniu z pionowymi powolnymi sokowirówkami Hurom. Jest to szczególnie widoczne w przypadku włóknistych warzyw liściastych i trawy pszennej.

Jak czyścić Hurom GD?

Części Hurom GD nie nadają się do mycia w zmywarkach. Najlepiej czyścić części sokowirówki w zlewie z ciepłą wodą przy użyciu dołączonych szczotek. Jeśli niektóre warzywa lub owoce są trudne do usunięcia, najlepiej umieścić brudne części w misce z ciepłą wodą na kilka godzin.

Dlaczego wybrałbyś Hurom GD?

Mocny – dzięki cienkiej, ale długiej śrubie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego Ultem, siła ściskania jest silniejsza i wytwarza więcej soku i suchej masy z maszyny niż inne pionowe wolnoobrotowe sokowirówki.

Trawa pszenna – ta pozioma wolnoobrotowa sokowirówka Hurom może z łatwością przetwarzać trawę pszenną i inne włókniste lub twarde produkty, co stanowi ogromną różnicę w porównaniu z pionowymi wolnoobrotowymi sokowirówkami.

Wszechstronna – lody, masła orzechowe, lody pesto lub sorbetowe, ta wolnoobrotowa sokowirówka może produkować wszystko

Jakość – moc Hurom GD polega na mocnym wkręcaniu, szerokim ześlizgu i bardzo wysokiej jakości części.

Nasza ocena

Hurom GD jest doskonałą, kompaktową wolnoobrotową sokowirówką. System dwufazowy jest bardzo dobrze przemyślany. Zsuwnia karmienia jest większa niż Omega 9006.  Na początku soku, sok produkowany w tej maszynie jest nieco „pełniejszy”, ponieważ w soku znajduje się nieco więcej miazgi. Ale to na pewno nie jest irytujące. Maszyna doskonale przetwarza problematyczne produkty, takie jak agrest, winogrona czy marchewki. Ma też piękny design. Gumowy trzpień jest dobrze rozwinięty – zwykle trzpienie po prostu wpychają produkty, ale ten również z łatwością wpycha do maszyny sok i miazgę. Technika produkcji soków Hurom GD wyciska o 20% więcej soku niż inne jednozadaniowe sokowirówki. To, co naprawdę nas uderza, to fakt, że bęben sokowniczy Hurom GD jest prawie identyczny z bębnem Omega 8006. Po niektórych zapytaniach okazuje się, że sokowirówki Omega zostały stworzone przez Hurom.

http://wyciskarkiopinie.pl/

Previous Jak kolor płytek wpływa na nasz nastrój?
Next Wzmacniacz lampowy. Dla lubiących ciepłe brzmienie

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak rozpoznać wściekliznę u psa?

Wścieklizna to jedna z najstarszych chorób wirusowych, jakie zna ludzkość, choć jednak towarzyszy nam od tysiącleci, nadal jesteśmy wobec niej bezradni. Pisał o niej już Arystoteles, a my nadal musimy

Life&Style 0 Comments

Xiaomi POCOPHONE F1

Marka Xiaomi początkowo postrzegana była z dużym dystansem. Obawiano się, że chińskie smartfony nie będą odznaczały się wysoką jakością. Dzisiaj wiemy już, że Xiaomi oferuje jedne z lepszych na rynku

Life&Style 0 Comments

Dopalacze: Niebezpieczne skutki uboczne i uzależniające działanie

Dopalacze są substancjami produkowanymi laboratoryjnie, które zostały zaprojektowane tak, aby naśladować farmakologiczne skutki ograniczonego prawnie, zabronionego narkotyku. Podczas tworzenia dopalaczy, pewne pierwiastki i właściwości chemiczne oryginalnego narkotyku są zmieniane, co

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź