Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AF Alpha Plus

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AF Alpha Plus

Nowa wyciskarka Hurom H-AE ma unikalny design i innowacyjną technologię Hurom Alpha +. Wszystko do domowej wyciskarki Hurom H-AE zostało zaprojektowane przez studio Giugario Design założone przez Giorgetto Giugiaro, światowej sławy projektanta samochodów. Odpowiedzialnego za projekty rozwojowe dla Ferrari, Maserati, Lamborghini i wielu innych marek. Marka Hurom promuje zdrowy styl życia oparty na najbardziej innowacyjnych technologiach. Nowy model powstał z myślą o promocji idei spożywania świeżych soków.

To dynamiczny kolor i styl z wykorzystaniem elementów z aluminium o wysokim połysku. Motyw koła samochodu dodaje dynamiki projektowi. Komora Alpha Plus ładunkowa w wyciskarkach Alpha Plus została powiększona o szerszy boczny otwór zasypowy, zwiększający prędkość wyciskania soku. Nowa i ulepszona misa ułatwia montaż i demontaż elementów ekstrudera, przy niskiej prędkości ślimaka zapewniająca stabilne wytłaczanie wysokiej jakości soku. Boczny otwór załadunkowy jest większy niż dotychczas stosowany, dzięki czemu możemy tam dostarczać duże elementy, bez obawy, że nie zostaną przetworzone. W zależności od wyciskanych produktów możesz użyć dwóch otworów. Z kolei boczne otwory wentylacyjne do usuwania małych i okrągłych elementów oraz dużych kawałków owoców i warzyw.

Długie warzywa liściaste i składniki wkładane do górnego otworu. Nachylona platforma ułatwia składanie komponentów. Dzięki nachylonej platformie małe i okrągłe elementy wpadają do tego samego otworu w partii. Zmiany konstrukcyjne czaszy poprawiły łatwość montażu i demontażu poszczególnych elementów. Większa przestrzeń wypełniona ślimakiem zapobiega gromadzeniu się pulpy, co ułatwia czyszczenie. Ponadto możemy teraz łatwo wyjąć stelaż w celu dalszego czyszczenia urządzenia. Dzięki wyjątkowej kierownicy armatury Hurom możesz zrobić sok, który lubisz najbardziej. Informacje podczas wyciskania decyduje, czy chcesz mieć bardzo klarowny sok, czy gęstszy z większą zawartością błonnika.

Główne cechy wyciskarki Hurom Alpha Plus:

Technologia wolnoobrotowej wyciskarki – Hurom Alpha Plus SST ™: Wał ślimakowy wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością zaledwie 43 obr / min, co symuluje proces ręcznego wyciskania. Dzięki swobodnej rotacji soku dłużej zachowuje świeżość.

Jakość i gęstość soku: Hurom firmy dzieisęcioleci dąży do poprawy jakości otrzymywanego soku. Opatentowana dźwignia pozwala na regulację gęstości i zawartości błonnika w wyciskanym soku tak, aby dopasować go do indywidualnych potrzeb.

Wydajność: Ulepszona konstrukcja wału ślimakowego zapewniająca maksymalną produktywność dzięki wyciskaniu soku do ostatniej kropli.

Łatwość czyszczenia: pionowa konstrukcja wytłaczarki Hurom zapewnia automatyczne czyszczenie sita i miski podczas wyciskania soku. Dodatkowe zmiany konstrukcyjne zastosowane przez wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki.

Jakość: Wszystkie części ekstrudera mające kontakt z żywnością są wykonane z bezpiecznego, trwałego materiału ABS wolnego od BPA. Elementy newraligiczne takie jak ślimak i tarcza wykonane z tworzywa GE Ultem są 8 razy twardsze od tradycyjnych tworzyw sztucznych, co gwarantuje wieloletnią niezawodność:

Wszechstronność: większość sokowirówek Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne. Dodatkowa forma przygotuje domowe lody, sorbet, smoothie, jedzenie dla niemowląt i nie tylko.

http://wyciskarkiwarszawa.pl/

Previous Wzmacniacz lampowy. Dla lubiących ciepłe brzmienie
Next Wyposażenie warsztatu mechanicznego

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak rozpoznać wściekliznę u psa?

Wścieklizna to jedna z najstarszych chorób wirusowych, jakie zna ludzkość, choć jednak towarzyszy nam od tysiącleci, nadal jesteśmy wobec niej bezradni. Pisał o niej już Arystoteles, a my nadal musimy

Life&Style 0 Comments

Epilacja – zabieg depilacji zbędnego owłosienia

Większość ciała człowieka pokryta jest owłosieniem. Od zarania ludzkości, w procesie ewolucji, przestawało ono stopniowo pełnić swoją funkcję ochronną. Mimo to, niemal na całym ciele ludzkim do dziś zachowało się

Life&Style 0 Comments

Co robi ortodonta i czym jest ortodoncja?

W końcu zdecydowałeś się na uśmiech swoich marzeń, ale komu powinieneś zaufać, aby przeprowadzić ten zabieg i dać mu idealny rezultat? Pomożemy Ci zrozumieć różnicę między ortodontą a dentystą, abyś

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź