Xiaomi POCOPHONE F1

Xiaomi POCOPHONE F1

Marka Xiaomi początkowo postrzegana była z dużym dystansem. Obawiano się, że chińskie smartfony nie będą odznaczały się wysoką jakością. Dzisiaj wiemy już, że Xiaomi oferuje jedne z lepszych na rynku smartfony, których dodatkowym atutem jest naprawdę przystępna cena. Tym razem spróbujemy nieco przybliżyć smartfon Xiaomi POCOPHONE F1.

POCOPHONE F1 to naprawdę szybki telefon, który nie kosztuje wiele. Poleca się go wszystkim, którzy chcą mieć smartfon na wysokim poziomie, a jednocześnie nie chcą zbankrutować w związku z jego zakupem. Nie bez powodu jest on często określany mianem flagowca dla mas. Tym, co zwraca największą uwagę użytkowników jest przede wszystkim wysokiej klasy procesor, a także aż 6GB pamięci RAM.

Jakie są zalety smartfona POCOPHONE F1?

Za największą zaletę uznaje się przede wszystkim naprawdę szybkie działanie systemu. Jeśli dodamy do tego wydajny proces Snapdragon 845 i 6 GB pamięci RAM, okazuje się, że za przystępne pieniądze zyskujemy naprawdę solidną maszynę. Użytkownicy z pewnością docenią aż 128 GB pamięci masowej, którą można przeznaczyć na własne pliki. Do tego dochodzi microSD. Telefon można szybko odblokować za pomocą twarzy. Co ważne, funkcja ta działa również nocą.

Wyświetlacz

Mówiąc o smartfonie, nie sposób nie wspomnieć o jego wyświetlaczu. W przypadku POCOPHONE F1 wielu użytkowników zwraca uwagę na dość szeroki notch, zaokrąglone rogi, a także niemałą ramkę, która znajduje się nad ekranem. Tymczasem okazuje się, że wszystkie te cechy nie przyćmiewają zalet, jakie ma wyświetlacz marki tego telefonu marki Xiaomi. Przede wszystkim trzeba podkreślić rozdzielczość, która w tym wypadku wynosi 2246×1080 pikseli. Wyświetlacz ma wielkość 6,18 cala, a proporcje ekranu wynoszą 18.7:9. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że ekran chroni wysokiej jakości szkło Corning Gorilla Glas.Minus? Producent nie podaje, na którą jego wersję zdecydował się postawić.

Istotne parametry techniczne

Tym, co sprawiło, że smartfon ten stał się takim hitem jest jego specyfikacja techniczna, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. Smartfon ten – jak już wspomnieliśmy – bazuje na procesorze Snapdragon 845 z Adreno 630. Okazuje się, że na rynku nie ma drugiego tak taniego smartfona z takim procesorem. Aby procesor pracował tak samo wydajnie bez względu od tego, jak bardzo jest obciążony, producent zdecydował się zastosować chłodzenie cieszą. LiquidCool Technology to doskonałe rozwiązanie, które gwarantują wysoką wydajność smartfona z jednoczesnym brakiem ryzyka jego uszkodzenia. Xiaomi to marka, która jest dzisiaj naprawdę bardzo ceniona. Jej początki nie należały do łatwych. Obecnie po jej smartfony sięgają użytkownicy na całym świecie, w tym również w naszym kraju. Zaprezentowany telefon to jeden z flagowych produktów marki Xiaomi. Charakteryzują go doskonałe parametry techniczne. Tym, na co zwraca uwagę wielu użytkowników jest również jego bardzo atrakcyjna cena. Decydując się na jego zakup, nie należy obawiać się o kondycję własnego portfela.

Previous Wentylator biurowy
Next Jakie wyposażenie gabinetu kosmetycznego?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Co to jest leczenie uzależnienia od narkotyków?

Leczenie narkomanii to trochę mylący termin – oznacza, że osoby uzależnione są „lepsze” po otrzymaniu jakiejś formy leczenia. Naprawdę, wyzdrowienie z uzależnienia jest zobowiązaniem na całe życie, które wymaga ciągłej

Life&Style 0 Comments

Inteligentny telefon jako stwierdzenie mody

Istnieją jednak różnice między modelami, jeśli chodzi o preferencje dotyczące płci. W liniach produktów Microsoft Windows Mobile, BlackBerry i Palm mogę znaleźć (urządzenia), które sprzedają więcej kobiet, a niektóre są

Life&Style 0 Comments

Mniej niż połowa Polek w grupie ryzyka wykonuje badania profilaktyczne w kierunku raka piersi

Ryzyko zachorowania na raka piersi wzrasta wraz z wiekiem. Tylko 43 proc. Polek z grupy ryzyka wykonuje jednak regularne badania profilaktyczne, takie jak mammografia i USG piersi. Aby zwiększyć świadomość kobiet w tym zakresie,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź