Z narkotykami wpadli na parkingu

Z narkotykami wpadli na parkingu

Ponad 100 tabletek MDMA, marihuanę oraz suszące się krzaki konopi indyjskich zabezpieczyli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Do tej sprawy zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Niemodlin. Mężczyźni z marihuaną wpadli na parkingu, a tabletki ukrywali w mieszkaniach. Usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznali. Muszą się teraz liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Do tego zdarzenia doszło 19 listopada tuż przed godziną 21:00. Wówczas kryminalni z Opola pełniący służbę w Niemodlinie na jednym z parkingów zauważyli siedzących w BMW dwóch mężczyzn. Starszy z nich był dobrze znany policjantom. Mając podejrzenia, że mogą oni posiadać przy sobie substancje zabronione, sprawdzili samochód i siedzące w nim osoby. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, w kieszeni 22-latka kryminalni znaleźli zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością marihuany.

Kiedy policjanci zatrzymywali pasażera BMW, na parking podjechali znajomi 22-latka. Tych też policjanci postanowili dokładnie sprawdzić. Okazało się, że siedzący w volkswagenie 19-latek również ma przy sobie marihuanę.

Więcej narkotyków policjanci znaleźli w ich miejscu zamieszkania. W domu starszego z nich, w pomieszczeniu na poddaszu, policjanci znaleźli 53 tabletki MDMA i trzy ścięte suszące się krzaki konopi indyjskich. W domu 19-latka natomiast  zabezpieczyli 51 tabletek MDMA.

Obaj mieszkańcy gminy Niemodlin zostali przewiezieni do policyjnych aresztów. Usłyszeli już zarzuty posiadania  narkotyków do których się przyznali. Teraz muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Previous Grupa przestępcza z zarzutami
Next Skuteczna prezentacja

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany listem gończym Rafał Maraszek

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Strzelcach Opolskich, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich, poszukują

Wiadomości 0 Comments

ZIMOWA WIZYTA PÓŁKOLONISTÓW W KOMENDZIE

W ramach działań „Bezpieczne Ferie” prudnickich policjantów odwiedziła blisko 40-osobowa grupa półkolonistów. Podczas spotkania, funkcjonariusze przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku oraz zaprezentowali wyposażenie policjantów w codziennej służbie.

Wiadomości 0 Comments

Telewizja w sieci – coraz więcej możliwości

W ostatnich kilku latach telewizja online zaczęła być coraz bardziej popularna i coraz częściej można się z nią spotkać. Zauważyć można, że istnieje coraz więcej różnych internetowych serwisów, gdzie telewizja

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!