Z narkotykami wpadli na parkingu

Z narkotykami wpadli na parkingu

Ponad 100 tabletek MDMA, marihuanę oraz suszące się krzaki konopi indyjskich zabezpieczyli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Do tej sprawy zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Niemodlin. Mężczyźni z marihuaną wpadli na parkingu, a tabletki ukrywali w mieszkaniach. Usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznali. Muszą się teraz liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Do tego zdarzenia doszło 19 listopada tuż przed godziną 21:00. Wówczas kryminalni z Opola pełniący służbę w Niemodlinie na jednym z parkingów zauważyli siedzących w BMW dwóch mężczyzn. Starszy z nich był dobrze znany policjantom. Mając podejrzenia, że mogą oni posiadać przy sobie substancje zabronione, sprawdzili samochód i siedzące w nim osoby. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, w kieszeni 22-latka kryminalni znaleźli zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością marihuany.

Kiedy policjanci zatrzymywali pasażera BMW, na parking podjechali znajomi 22-latka. Tych też policjanci postanowili dokładnie sprawdzić. Okazało się, że siedzący w volkswagenie 19-latek również ma przy sobie marihuanę.

Więcej narkotyków policjanci znaleźli w ich miejscu zamieszkania. W domu starszego z nich, w pomieszczeniu na poddaszu, policjanci znaleźli 53 tabletki MDMA i trzy ścięte suszące się krzaki konopi indyjskich. W domu 19-latka natomiast  zabezpieczyli 51 tabletek MDMA.

Obaj mieszkańcy gminy Niemodlin zostali przewiezieni do policyjnych aresztów. Usłyszeli już zarzuty posiadania  narkotyków do których się przyznali. Teraz muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Previous Grupa przestępcza z zarzutami
Next Skuteczna prezentacja

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oszuści wpadli podczas policyjnej zasadzki

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o szantaż. 52–letni mieszkaniec Opola wspólnie ze swoim o pięć lat starszym kolegą z Raciborza usiłowali wyłudzić 12 tysięcy

Wiadomości 0 Comments

„BEZPIECZNY I ŚWIADOMY SENIOR „

Policjanci z Nysy spotkali się z seniorami w ramach działań „Bezpieczny i świadomy senior”. Rozmawiali o zagrożeniach z jakimi mogą zetknąć się starsze osoby we współczesnym świecie. Przypomnieli między innymi

Wiadomości 0 Comments

ZBIÓRKA KRWI POD HASŁEM „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Opolu oraz Państwowa Straż Pożarna organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą”.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!