POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ KOCIOK

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ KOCIOK

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Tomasza Kociok. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia za rozboje.

Tomasz Kociok

s. Horst Maria zd. Paluch

ur. 19 marca 1975 roku

ost. Zam. Opole ul. Chabrów 48/17

Sąd Okręgowy w Opolu skazał Tomasza Kociok na karę roku i 6 miesięcy więzienia. 42-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Okręgowy w Opolu wydał za nim list gończy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Tomasza Kociok, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu (tel. 77 422 26 25), lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112. Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kpk).

Previous NASI POLICJANCI W GRONIE LAUREATÓW
Next 73 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Nyscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym między innymi za wymuszenia rozbójnicze. W pomieszczeniu, w którym się ukrywał kryminalni znaleźli blisko 0,5 kilograma narkotyków. Takie przestępstwo

Opole na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI Z OPOLA I ,,ŁOWCY CIENI” ZATRZYMALI „KWINTO” POSZUKIWANEGO DO DWÓCH PRÓB ZABÓJSTWA

33-letniego Dariusza N. ps. Kwinto, poszukiwanego ENA przez legnicki sąd i dwoma listami gończymi zatrzymali w Świdnicy kryminalni i antyterroryści z KWP w Opolu oraz „łowcy cieni” z CBŚP. Mężczyzna

Opole na Sygnale 0 Comments

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź