DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uprawy i posiadania marihuany.

Kryminalni z Opola zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań w mieście może znajdować się hodowla marihuany. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania wytypowanego lokalu.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna w pomieszczeniu które zajmował posiadał profesjonalny namiot służący do uprawy roślin, a także wentylator, nawóz i oświetlenie. W środku wyhodował już 7 krzaków konopi indyjskich. Oprócz tego kryminalni znaleźli także blisko 25 gramów suszu. Badanie narkotesterem szybko pokazało, że jest to marihuana.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie 30-latkowi zarzutu hodowli i posiadania narkotyków. Obywatel Ukrainy przyznał się do winy. Teraz musi się liczyć z karą nawet do 3 lat więzienia.

Previous Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN
Next „NARESZCIE WEEKEND…” I KILKA PROSTYCH RAD DLA BEZPIECZEŃSTWA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

UWAŻAJMY NA OSZUSTÓW!!!

Wciąż zdarzają się osoby, które dają się oszukać metodą na tzw. policjanta czy funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji. Tym razem sprawcy wyłudzili 30 000 złotych od mieszkanki Opola. Kolejny raz

Opole na Sygnale 0 Comments

ZAGINIONA OLIWIA KEMPIŃSKA

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu poszukują zaginioną Oliwię Kempińską z Opola. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona 18 lutego 2017 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie

Opole na Sygnale 0 Comments

STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Prudniccy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź