ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

Blisko pół kilograma narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. To amfetamina, marihuana i tabletki ecstazy. W związku z tą sprawą, policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Brzegu – 22-letnią kobietę oraz 34 i 35-letniego mężczyznę. Wobec całej trójki sąd zastosował 3-miesięczny tymczasowy areszt. Zatrzymanym grozi teraz do 10 lat więzienia.

Brzescy śledczy podejrzewali 22-letnią mieszkankę miasta o związek z przestępczością narkotykową. Kobieta ta została zatrzymana w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli tam blisko 200 gramów amfetaminy i 30 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne oraz telefony komórkowy.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że ma ona charakter rozwojowy. Policjanci wytypowali więc dalsze osoby, mogące mieć z nią związek. Kolejną podejrzewaną o posiadanie narkotyków osobą był 35-letni mieszkaniec Brzegu. Śledczy zauważyli go w samochodzie, który od razu skontrolowali. Miał on przy sobie blisko 20 000 złotych. Podczas wspólnego przeszukania mieszkania wraz z funkcjonariuszem z Izby Celnej i psem wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków, policjanci znaleźli blisko 20 gramów marihuany.

19 sierpnia kryminalni zatrzymali ostatnią podejrzewaną w tej sprawie osobę. W mieszkaniu 34-letniego mężczyzny kryminalni ujawnili blisko 200 gramów amfetaminy, 10 tabletek ecstazy i kilka porcji marihuany.

22-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, natomiast 35-latek – udzielania i posiadania narkotyków. Cała trójka została aresztowana na 3 miesiące. Grozi im teraz kara do 10 lat wiezienia.

Previous ŻEBY ŻNIWA BYŁY BEZPIECZNE
Next NARKOTYKI NA KONCERCIE - 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

OSIEDLE BEZ INTERNETU – WPADLI NA KRADZIEŻY KABLI

Straty sięgające nawet 11 000 złotych oraz przerwa w dostępie do Internetu. Policjanci zatrzymali 29 i 42-latka, na ,,gorącym uczynku”. Mieszkańcy Krapkowic usłyszeli zarzuty zniszczenia sieci telekomunikacyjnej. Za taki czyn

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 0 Comments

OKRADAŁ KOŚCIELNE SKARBONY- ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Policjanci zatrzymali 56-latka podejrzanego o kradzieże i włamania do kościołów. Mieszkaniec Opola usłyszał 3 zarzuty, do których się przyznał. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź