ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

Blisko pół kilograma narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. To amfetamina, marihuana i tabletki ecstazy. W związku z tą sprawą, policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Brzegu – 22-letnią kobietę oraz 34 i 35-letniego mężczyznę. Wobec całej trójki sąd zastosował 3-miesięczny tymczasowy areszt. Zatrzymanym grozi teraz do 10 lat więzienia.

Brzescy śledczy podejrzewali 22-letnią mieszkankę miasta o związek z przestępczością narkotykową. Kobieta ta została zatrzymana w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli tam blisko 200 gramów amfetaminy i 30 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne oraz telefony komórkowy.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że ma ona charakter rozwojowy. Policjanci wytypowali więc dalsze osoby, mogące mieć z nią związek. Kolejną podejrzewaną o posiadanie narkotyków osobą był 35-letni mieszkaniec Brzegu. Śledczy zauważyli go w samochodzie, który od razu skontrolowali. Miał on przy sobie blisko 20 000 złotych. Podczas wspólnego przeszukania mieszkania wraz z funkcjonariuszem z Izby Celnej i psem wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków, policjanci znaleźli blisko 20 gramów marihuany.

19 sierpnia kryminalni zatrzymali ostatnią podejrzewaną w tej sprawie osobę. W mieszkaniu 34-letniego mężczyzny kryminalni ujawnili blisko 200 gramów amfetaminy, 10 tabletek ecstazy i kilka porcji marihuany.

22-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, natomiast 35-latek – udzielania i posiadania narkotyków. Cała trójka została aresztowana na 3 miesiące. Grozi im teraz kara do 10 lat wiezienia.

Previous ŻEBY ŻNIWA BYŁY BEZPIECZNE
Next NARKOTYKI NA KONCERCIE - 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

SZYBKO I SKUTECZNIE – ĆWICZENIA POSZUKIWAWCZE

73-latek z zanikami pamięci i brakiem orientacji zgubił się w okolicach Odry…” – to założenie brzeskich policjantów, którzy szkolili się w poszukiwaniu osób zaginionych. W ćwiczeniach uczestniczyli także ratownicy i

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 0 Comments

WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

Skradzione i porzucone pojazdy o łącznej wartości blisko 80 000 złotych oraz włamanie do klubu sportowego. Policjanci z Zawadzkiego zatrzymali podejrzanego o te przestępstwa 20-latka. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź