ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

Blisko pół kilograma narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. To amfetamina, marihuana i tabletki ecstazy. W związku z tą sprawą, policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Brzegu – 22-letnią kobietę oraz 34 i 35-letniego mężczyznę. Wobec całej trójki sąd zastosował 3-miesięczny tymczasowy areszt. Zatrzymanym grozi teraz do 10 lat więzienia.

Brzescy śledczy podejrzewali 22-letnią mieszkankę miasta o związek z przestępczością narkotykową. Kobieta ta została zatrzymana w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli tam blisko 200 gramów amfetaminy i 30 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne oraz telefony komórkowy.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że ma ona charakter rozwojowy. Policjanci wytypowali więc dalsze osoby, mogące mieć z nią związek. Kolejną podejrzewaną o posiadanie narkotyków osobą był 35-letni mieszkaniec Brzegu. Śledczy zauważyli go w samochodzie, który od razu skontrolowali. Miał on przy sobie blisko 20 000 złotych. Podczas wspólnego przeszukania mieszkania wraz z funkcjonariuszem z Izby Celnej i psem wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków, policjanci znaleźli blisko 20 gramów marihuany.

19 sierpnia kryminalni zatrzymali ostatnią podejrzewaną w tej sprawie osobę. W mieszkaniu 34-letniego mężczyzny kryminalni ujawnili blisko 200 gramów amfetaminy, 10 tabletek ecstazy i kilka porcji marihuany.

22-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, natomiast 35-latek – udzielania i posiadania narkotyków. Cała trójka została aresztowana na 3 miesiące. Grozi im teraz kara do 10 lat wiezienia.

Previous ŻEBY ŻNIWA BYŁY BEZPIECZNE
Next NARKOTYKI NA KONCERCIE - 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 1Comments

PODSUMOWANIE ZABEZPIECZENIA 25. FINAŁU WOŚP

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie województwa opolskiego, przebiegł spokojnie. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP. Kontrolowali również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone

Opole na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ BLISKO 60 ZARZUTÓW

Kryminalni zatrzymali 38-latka z Opola. Mężczyzna podejrzany jest o liczne włamania na terenie jednego z zakładów. Zdaniem śledczych z szafek ubraniowych kradł pieniądze, a także przedmioty osobiste. Za kradzież z

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź