NARKOTYKI NA KONCERCIE – 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

NARKOTYKI NA KONCERCIE – 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

Policjanci z Opola zabezpieczali 2-dniową imprezę muzyczną nad jeziorem w Osowcu. Podczas jej trwania funkcjonariusze zatrzymali 5 osób z narkotykami. Mundurowi znaleźli przy nich różne substancje psychoaktywne – między innymi 500 sztuk grzybów halucynogennych oraz matamfetamina i MDMA. Za ich posiadanie grozi kara do 3 lat więzienia.

W ubiegły weekend policjanci garnizonu opolskiego zabezpieczali 48-godzinną imprezę muzyki elektronicznej. Przez dwa dni koncertów w okolicy osowskiego jeziora przewinęły się tłumy ludzi. Dla kryminalnych, drogówki i patrolowców był to czas bardzo intensywnej pracy.

W pierwszy dzień imprezy kryminalni z Opola wspólnie z kolegami z ogniwa wodnego zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena na śląskich tablicach rejestracyjnych. Mężczyźni poruszający się tym samochodem od razu wzbudzili podejrzenia funkcjonariuszy. Po przeszukaniu okazało się, że 30 i 34-latek z Wodzisławia Śląskiego mieli przy sobie około 500 sztuk halucynogennych grzybów oraz marihuanę.

Następnego dnia, kryminalni – tym razem wspierani przez ruch drogowy – zauważyli idących ulicą 2 młodych ludzi. Po wnikliwej kontroli okazało się, że 19 i 20-latek z Łodzi posiadali przy sobie substancję psychoaktywną MDMA i prawie 10 gramów marihuany. Tego samego dnia wywiadowcy z komendy miejskiej zatrzymali 34-latka z Opola, który miał przy sobie metamfetaminę.

Wszystkie zatrzymane z narkotykami osoby usłyszały już zarzuty. Za ich posiadanie grozi kara do 3 lat więzienia.

Previous ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU
Next Czym jest alkoholizm i jak go rozpoznać

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

PRZEJŚCIE W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM MOŻE KOSZTOWAĆ ŻYCIE

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Nysie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący mercedesem potrącił nieprawidłowo przechodzącą przez jezdnię pieszą. 88-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego

Opole na Sygnale 1Comments

PODSUMOWANIE ZABEZPIECZENIA 25. FINAŁU WOŚP

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie województwa opolskiego, przebiegł spokojnie. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP. Kontrolowali również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź