Sukces Polskiej Reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Strzelectwie Wysiłkowym w USA
Mateusz Goliszek z Klubu Strzeleckiego KOBE zwycięzcą Tactical Games w Teksasie!
Wielki sukces odnieśli polscy zawodnicy z Klubu Strzeleckiego KOBE podczas międzynarodowych zawodów Tactical Games, które odbyły się w kwietniu tego roku w Teksasie, USA. W imprezie rangi mistrzostw świata, przyciągającej najlepszych strzelców z całego globu, zwyciężył Mateusz Goliszek, reprezentant Powiatu Brzeskiego, deklasując swoich rywali i zapisując się na kartach historii polskiego strzelectwa.
To wydarzenie było szczególnie ważne, ponieważ ekipa z KS KOBE – Strzelnicy Pawłów, była pierwszą polską drużyną, która kiedykolwiek wystartowała w tych prestiżowych zawodach. Zawodnicy, na co dzień trenujący na strzelnicy w Pawłowie, udowodnili, że potrafią rywalizować z najlepszymi na świecie. Drużynowo, reprezentacja KS KOBE zajęła 8. miejsce, co jest godnym podziwu wynikiem biorąc pod uwagę ogromną konkurencję i fakt, że była to ich pierwsza tego typu międzynarodowa rywalizacja.
Mateusz Goliszek, mieszkaniec Brzegu, swoją determinacją i umiejętnościami pokazał, że Polska ma potencjał, by być liderem w tej dynamicznie rozwijającej się dyscyplinie. Jego zwycięstwo to nie tylko powód do dumy dla mieszkańców Powiatu Brzeskiego, ale także inspiracja dla innych polskich strzelców, by spróbować swoich sił na arenie międzynarodowej.
Tactical Games to wyjątkowe zawody, które łączą w sobie elementy strzelectwa precyzyjnego z wymagającymi zadaniami fizycznymi. Uczestnicy muszą wykazać się nie tylko celnością, ale także wytrzymałością, szybkością i zdolnością do radzenia sobie w ekstremalnych warunkach. To sprawia, że Tactical Games są uważane za jedne z najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów strzeleckich na świecie.
Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja tych mistrzostw, tym razem w stanie Utah. Reprezentacja Powiatu Brzeskiego nie zamierza spocząć na laurach i już teraz przygotowuje się do kolejnej rywalizacji. Zawodnicy z KS KOBE mają nadzieję, że uda im się powtórzyć sukces i ponownie stanąć na podium, udowadniając, że Polska zasługuje na miejsce w czołówce światowego strzelectwa wysiłkowego.Powodzenia dla naszych strzelców!
Może to Ci się spodoba
SELEKCJA DO OPOLSKICH ANTYTERRORYSTÓW
Nie rzucają się w oczy, polegają na sobie, ale przede wszystkim są skuteczni. Na co dzień uczestniczą w najpoważniejszych akcjach, niejednokrotnie narażając swoje życie. Non stop doskonalą swoje umiejętności, a
ŚLUBOWANIE NOWYCH POLICJANTÓW
„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze. 14 nowych policjantów ślubowało dziś na sztandar i tym samym wstąpiło
Majątek Polaków wynosi obecnie 6,5 bln zł. Do 2040 roku wzrośnie blisko dwukrotnie
W 2040 roku Polacy zgromadzą majątek wart ponad 18 bln zł – wynika z badania Polityka Insight Research dla Banku Zachodniego WBK. Po uwzględnieniu inflacji będzie to o 70 proc. więcej, niż mają
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!