NA RYNEK NIE TRAFI 0,5 KILOGRAMA NARKOTYKÓW
Prudniccy kryminalni zatrzymali 29-latka, który w samochodzie przewoził ponad 0,5 kilograma MDMA. Mieszkaniec powiatu prudnickiego był już wcześniej karany za przestępczość narkotykową. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zamiaru ich wprowadzenia do obrotu. Za takie przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.
14 lutego, prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej osobowe daewoo. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna kierujący pojazdem może posiadać narkotyki.
Siedzący za kierownicą 29-latek, na widok mundurowych wyrzucił przez okno woreczek foliowy z białym proszkiem. Szybko wyszło na jaw, że były to narkotyki. Badanie testerem narkotykowym pokazało, że zabezpieczona substancja to ponad 0,5 kilograma MDMA.
Zebrane przez policjantów informacje i dowody pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz zamiaru wprowadzenia ich do obrotu. Mężczyzna już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz 29-latkow grozi kara do 10 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ REGNER
Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Śremie poszukują Tomasza Regnera. Mężczyzna poszukiwany jest w związku z popełnieniem przestępstwa oszustwa. Policjanci
19-LATEK ZATRZYMANY ZA NAPADY
Nawet do 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który został zatrzymany przez nyskich kryminalnych. 19-latek podejrzany jest o rozboje na terenie miasta. Mieszkaniec powiatu usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Decyzją
POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ KOCIOK
Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Tomasza Kociok. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia za rozboje.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!