POTRĄCENIEM KOLEGI ZAKOŃCZYŁ SIĘ ŻART KIEROWCY Z 2 PROMILAMI

POTRĄCENIEM KOLEGI ZAKOŃCZYŁ SIĘ ŻART KIEROWCY Z 2 PROMILAMI

Policjanci z Brzegu zatrzymali 23-latka. Mężczyzna podejrzany jest o potrącenie swojego kolegi, gdy nietrzeźwy prowadził osobowego fiata. Jak tłumaczył chciał go jedynie wystraszyć. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do więzienia.

20 lutego wieczorem, brzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Do zdarzenia miało dojść w jednej z miejscowości na terenie gminy Grodków. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zobaczyli zaparkowanego na poboczu fiata, a obok niego 3 mężczyzn.
Mundurowi ustalili, że osobowym fiatem podróżowali 20 i 23-latek z gminy Grodków. Badanie alkomatem pokazało, że obaj mieli po 2 promile alkoholu w organizmie. Na początku żaden z nich nie przyznawał się do kierowania fiatem. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu mężczyzn, policjanci ustalili, że za kierownicą samochodu siedział 23-latek. Jak później tłumaczył mundurowym – pojechał on ze znajomym do sklepu po alkohol. Po drodze zauważył idącego jezdnią kolegę. Wtedy wpadł na pomysł, że go nastraszy podjeżdżając bardzo blisko do niego. Niestety żart skończył się potrąceniem kolegi, który z urazem głowy trafił do szpitala.
Jak się okazało właściciel fiata nie posiadał także uprawnień do kierowania. Mężczyźnie  grozi teraz kara do 2 lat więzienia oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo mundurowi ustalili, że 23-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione wykroczenia. Zatrzymany trafił już do więzienia.

Previous UWAŻAJMY NA OSZUSTÓW!!!
Next ZIMOWA WIZYTA PÓŁKOLONISTÓW W KOMENDZIE

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Policjanci z Grodkowa zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie marihuany i amfetaminy. Mundurowym tłumaczył, że zielony susz przywiózł z Czech. Zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI UKRYŁ W BUTACH

Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Brzegu. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu zabezpieczyli 160 gramów amfetaminy oraz inne środki odurzające. Decyzją

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź