OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W OPOLU
Komendant Wojewódzki Policji w Opolu – insp. Jarosław Kaleta uczestniczył w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pan Komendant brał udział w mszy świętej oraz złożył kwiaty przed pomnikiem Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego w Opolu.
28 lutego w Katedrze Opolskiej odbyła się uroczysta msza święta z udziałem pocztów sztandarowych. Uczestniczyli w niej przedstawiciele służb, urzędów, uczelni, kombatanci oraz grupy rekonstrukcji historycznych i zaproszeni goście.
Oficjalne uroczystości odbyły się kolejnego dnia przed pomnikiem Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego w Opolu. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu – insp. Jarosław Kaleta złożył kwiaty ku czci poległych żołnierzy.
Może to Ci się spodoba
SZKOLENIE PSÓW SŁUŻBOWYCH
W Prudniku odbyły się ćwiczenia przewodników psów służbowych. Tym razem w ramach szkolenia ćwiczono obronę przewodnika oraz przeszukanie pomieszczeń za ukrytym przestępcą. Szkolenie prowadzone było z udziałem licencjowanego pozoranta dla
KRĘCIE MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ W OPOLU
Konkursy sportowe, pokazy ratownictwa wodnego i konkursy edukacyjne to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali opolscy policjanci dla rozpoczynających wakacje. Wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, Urzędem Miasta w Opolu oraz
Telefon używany czy nowy – co wybrać w 2025 roku?
Jeśli rozglądasz się za nowym smartfonem, pewnie zadajesz sobie pytanie, czy lepiej kupić egzemplarz prosto ze sklepu, czy może sięgnąć po sprzęt z drugiej ręki. Rynek w Polsce dojrzał. Mamy
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!