PODEJRZANY O NIELEGALNĄ HODOWLĘ ZATRZYMANY
24 krzaki konopi indyjskich oraz ponad 10 gramów gotowego suszu marihuany zabezpieczyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Niektóre krzewy na zlikwidowanej pod Niemodlinem plantacji sięgały ponad 3 metrów. 40-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i uprawy znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia.
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przypuszczali, że na terenie jednej z posesji w gminie Niemodlin może być uprawiana marihuana. Kryminalni ustalili lokal, w którym była prowadzona hodowla oraz tożsamość podejrzanego o to przestępstwo mężczyzny.
Podczas przeszukania terenu posesji mundurowi zauważyli altankę, a w niej krzaki konopi indyjskich. Rośliny rosły także w donicach ustawionych w różnych miejscach ogrodu. Niektóre z nich sięgały nawet kilku metrów. Dodatkowo w mieszkaniu 40-latka policjanci znaleźli ponad 10 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to również marihuana.
Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli narkotyki oraz 24 krzewy konopi. 40-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz uprawy znacznej ilości środków odurzających. Musi się teraz liczyć z karą nawet do 8 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
PODEJRZANY O PEDOFILIĘ W RĘKACH POLICJI
Namysłowscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli treści pornograficzne z udziałem nieletnich. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Musi się
POTRĄCENIEM KOLEGI ZAKOŃCZYŁ SIĘ ŻART KIEROWCY Z 2 PROMILAMI
Policjanci z Brzegu zatrzymali 23-latka. Mężczyzna podejrzany jest o potrącenie swojego kolegi, gdy nietrzeźwy prowadził osobowego fiata. Jak tłumaczył chciał go jedynie wystraszyć. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania i
19 NIETRZEŹWYCH PODCZAS WEEKENDU
Policjanci ruchu drogowego opolskiej komendy od piątku prowadzili wzmożone działania w naszym regionie. Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości uczestników ruchu drogowego, a także prędkość z jaką się poruszali. Wszystko po to,
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!