OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski uczestniczył w obchodach Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Opolskim. Uroczystości przed pomnikiem „Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego” rozpoczęły się od podniesienia flagi państwowej i odegrania Hymnu Państwowego. Po apelu i defiladzie był piknik rodzinny i pokazy sprzętu wojskowego.

Obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczęła uroczysta msza w Opolskiej Katedrze. Później sztandary służb mundurowych – w tym opolskiej policji – oraz zaproszeni goście, przemaszerowali przed pomnik „Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego”. Tam górnicza orkiestra odegrała Hymn Państwowy, którym rozpoczęła oficjalne obchody. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski.

O bezpieczeństwo wszystkich uczestników dbali opolscy policjanci. Funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego wspólnie z żołnierzami Żandarmerii Wojskowej pilnowali porządku oraz kierowali ruchem podczas przemarszu.

Previous DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM
Next PODEJRZANY O NIELEGALNĄ HODOWLĘ ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚLUBOWANIE NOWYCH POLICJANTÓW

„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze. 14 nowych policjantów ślubowało dziś na sztandar i tym samym wstąpiło

Wiadomości 0 Comments

PRZYBYLI Z POMOCĄ W OSTATNIEJ CHWILI

Prudniccy kryminalni uratowali życie 37-letniemu mieszkańcowi miasta. Mężczyzna próbował rzucić się z mostu. Nieumundurowani funkcjonariusze wykorzystując jego nieuwagę złapali go i wciągnęli na bezpieczną stronę. Wezwana na miejsce załoga pogotowia

Wiadomości 0 Comments

PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

Policjanci z drużyny rowerowej patrolując okolice nabrzeża Odry wylegitymowali dwie 18-latki. Szybko okazało się, że dziewczyny miały przy sobie niewielkie ilości marihuany. Młode kobiety usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź