OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski uczestniczył w obchodach Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Opolskim. Uroczystości przed pomnikiem „Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego” rozpoczęły się od podniesienia flagi państwowej i odegrania Hymnu Państwowego. Po apelu i defiladzie był piknik rodzinny i pokazy sprzętu wojskowego.

Obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczęła uroczysta msza w Opolskiej Katedrze. Później sztandary służb mundurowych – w tym opolskiej policji – oraz zaproszeni goście, przemaszerowali przed pomnik „Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego”. Tam górnicza orkiestra odegrała Hymn Państwowy, którym rozpoczęła oficjalne obchody. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski.

O bezpieczeństwo wszystkich uczestników dbali opolscy policjanci. Funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego wspólnie z żołnierzami Żandarmerii Wojskowej pilnowali porządku oraz kierowali ruchem podczas przemarszu.

Previous DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM
Next PODEJRZANY O NIELEGALNĄ HODOWLĘ ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WYCIĄGNIĘCI Z WODY – WSPÓLNA AKCJA POLICJANTÓW I RATOWNIKÓW

Policjanci z ogniwa wodnego w Turawie wspólnie z ratownikami uratowali załogę łodzi żaglowej, która wywróciła się na Jeziorze Turawskim. Wysoka fala utrudniała im dopłynięcie do brzegu. Funkcjonariusze wyciągnęli 77-latka i

Wiadomości 0 Comments

Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

Rutyna jest codzienną częścią życia prawie każdego z nas. Często budzimy się o tej samej godzinie, jemy śniadanie w pracy lub w domu, potem idziemy do pracy lub pijemy kawę.

Wiadomości 0 Comments

POMÓŻMY CÓRCE NASZEGO KOLEGI – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Przemysław Biel jest policjantem Komisariatu I Policji w Opolu. Nasz kolega walczy o życie swojej nienarodzonej córki Laury. Maleńka jest w brzuchu mamy bezpieczna, bo serce mamy utrzymuje przy życiu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź