NAPADLI NA STARUSZKĘ – MAJĄ PO 17 LAT

NAPADLI NA STARUSZKĘ – MAJĄ PO 17 LAT

Na 3 miesiące zostali tymczasowo aresztowani dwaj mieszkańcy gminy Głuchołazy. Młodzi ludzie podejrzani są o rozbój na 80-latce. Najpierw przewrócili staruszkę, a następnie zabrali jej torebkę. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w centrum miasta. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

7 marca, tuż przed godziną 14:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nysie otrzymał zgłoszenie o napadzie, do którego miało dojść na jednej z ulic w centrum miasta. Na telefon alarmowy zadzwoniła pokrzywdzona 80-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że chwilę wcześniej zaatakowało ją 2 młodych mężczyzn.

Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy ustalili że młodzi ludzie najpierw przewrócili staruszkę, a następnie ukradli jej torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Następnie uciekli. Policjanci ustalili rysopisy podejrzewanych i przesłuchali świadków zdarzenia.

Na drugi dzień od zdarzenia, kryminalni zatrzymali obu mężczyzn. Okazali się nimi dwaj 17-latkowie z gminy Głuchołazy. Śledczy przedstawili im zarzut rozboju, do którego się przyznali. Sąd na wniosek prokuratury  aresztował obu na 3 miesiące. Za zarzucany im czyn grozi  kara od 2 do 12 lat więzienia.

Previous WARSZTATY STRZELECKIE
Next POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ REGNER

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego

Opole na Sygnale 0 Comments

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu.

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź