POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Nyscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym między innymi za wymuszenia rozbójnicze. W pomieszczeniu, w którym się ukrywał kryminalni znaleźli blisko 0,5 kilograma narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Nysy uzyskali informację, że 34-latek poszukiwany listem gończym m.in. za wymuszenie rozbójnicze, może przebywać w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci ustalili, że mężczyzna przechowuje tam także znaczną ilość narkotyków.

Na podstawie zebranych dowodów kryminalni, weszli do mieszkania zajmowanego przez mężczyznę. Tam znaleźli 460 gramów białego proszku oraz kilkanaście gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem szybko pokazało, że jest to amfetamina i marihuana. Mężczyzna narkotyki próbował ukryć w zamrażarce oraz toalecie.

34-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za taki czyn grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. Mieszkaniec Nysy został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za wcześniej popełnione przestępstwa.

Previous ZAGINIONA PATRYCJA ŚLIWA
Next SEZON MOTOCYKLOWY ROZPOCZĘTY - APEL DO MOTOCYKLISTÓW

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ZAGINIONA PATRYCJA ŚLIWA

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionej Patrycji Śliwy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona ostatni raz widziana była 21 stycznia 2017 roku. W tym dniu dziewczyna wyszła z domu i do chwili obecnej

Opole na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI UKRYŁ W BUTACH

Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Brzegu. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu zabezpieczyli 160 gramów amfetaminy oraz inne środki odurzające. Decyzją

Opole na Sygnale 0 Comments

OJCIEC Z SYNEM ODPOWIEDZĄ ZA ROZBÓJ

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu potrzebowali niespełna doby, by zatrzymać osoby podejrzane o rozbój. Ojciec z synem mieli napaść 27-latka w centrum miasta. Policjanci odzyskali skradzione dokumenty i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź