OJCIEC Z SYNEM ODPOWIEDZĄ ZA ROZBÓJ

OJCIEC Z SYNEM ODPOWIEDZĄ ZA ROZBÓJ

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu potrzebowali niespełna doby, by zatrzymać osoby podejrzane o rozbój. Ojciec z synem mieli napaść 27-latka w centrum miasta. Policjanci odzyskali skradzione dokumenty i sprzęt elektroniczny. 25 i 47-latkowi z Opola grozi teraz kara do 12 lat więzienia.

25 czerwca, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu otrzymał informacje o rozboju. Pokrzywdzony miał zostać napadnięty w podwórku jednej z kamienic w centrum miasta.

Na miejscu policjanci ustalili, że 27-letniego mieszkańca Opola zaatakowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał go przytrzymywać, a drugi uderzać po całym ciele. Mężczyźni skradli mu portfel z dokumentami oraz sprzęt elektroniczny.

Kryminalni z Opola natychmiast zajęli się tą sprawą. Na podstawie zgromadzonych informacji wytypowali osoby podejrzane o to przestępstwo. Już następnego dnia zatrzymali 2 mieszkańców miasta. W mieszkaniu 25-latka i jego 47-letniego ojca, policjanci znaleźli wszystkie skradzione rzeczy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut rozboju, do którego przyznali się. Teraz muszę liczyć się z karą nawet do 12 lat więzienia.

Previous WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ I ZASTRASZAŁ ŚWIADKÓW
Next ARESZT DLA 30-LATKA ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ZRANIŁ KOBIETĘ I ZABARYKADOWAŁ SIĘ – ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ AT

Opolscy antyterroryści zatrzymali 25-letniego mieszkańca Brzegu. Mężczyzna ostrym narzędziem zranił kobietę po czym zabarykadował się w mieszkaniu. Następnie groził, że wyskoczy z IV piętra. Mimo rozmów z policyjnymi negocjatorami nie

Opole na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA HANDEL ,,LEWYM” TYTONIEM

Opolscy policjanci zatrzymali 2 mieszkańców Kędzierzyna-Koźla podejrzanych o przestępstwo skarbowe. 27-latkowie w wynajmowanym pomieszczeniu produkowali krajankę tytoniową. Do tej sprawy funkcjonariusze zabezpieczyli 3 maszyny i ponad 1 800 kilogramów krajanki

Opole na Sygnale 0 Comments

OSIEDLE BEZ INTERNETU – WPADLI NA KRADZIEŻY KABLI

Straty sięgające nawet 11 000 złotych oraz przerwa w dostępie do Internetu. Policjanci zatrzymali 29 i 42-latka, na ,,gorącym uczynku”. Mieszkańcy Krapkowic usłyszeli zarzuty zniszczenia sieci telekomunikacyjnej. Za taki czyn

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź