POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI
Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Wielkopolski X Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokutaury Krajowej w Poznaniu, poszukują Dariusza Cybulskiego. Mężczyzna poszukiwany jest m.in. w związku z przestępstwami narkotykowymi.
Dariusz Cybulski
s. Bronisława Teresy
ur.04.09.1969r. w Strzelcach Opolskich
ostatnio zam. Opole ul. Chabrów 94-96/33
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Dariusza Cybulskiego. 48-latek ukrywa się przed organami ścigania, dlatego Prokuratura Krajowa w Poznaniu wydała za nim list gończy.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Dariusza Cybulskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu (tel. 77 422 35 63 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112). Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kpk).
Może to Ci się spodoba
ABY WYPOCZYNEK NAD WODĄ BYŁ BEZPIECZNY
Woda – to tu liczy się pilna uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających. Przecenienie własnych możliwości podczas kąpieli i brak należytej opieki nad dziećmi mogą być tragiczne w skutkach. By wypoczynek
WSPÓLNE SZKOLENIE POLICJI ORAZ STRAŻY LEŚNEJ, ŁOWIECKIEJ I RYBACKIEJ
Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KWP w Opolu spotkali się z pracownikami Państwowej Straży Rybackiej, Państwowej Straży Łowieckiej i Państwowej Straży Leśnej. Policjanci podczas szkolenia omówili m.in. zagadnienia związane z wykorzystaniem
PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE
Policjanci z drużyny rowerowej patrolując okolice nabrzeża Odry wylegitymowali dwie 18-latki. Szybko okazało się, że dziewczyny miały przy sobie niewielkie ilości marihuany. Młode kobiety usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!