POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Wielkopolski X Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokutaury Krajowej w Poznaniu, poszukują Dariusza Cybulskiego. Mężczyzna poszukiwany jest m.in. w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Dariusz Cybulski
s. Bronisława Teresy
ur.04.09.1969r. w Strzelcach Opolskich
ostatnio zam. Opole ul. Chabrów 94-96/33

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Dariusza Cybulskiego. 48-latek ukrywa się przed organami ścigania, dlatego Prokuratura Krajowa w Poznaniu wydała za nim list gończy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Dariusza Cybulskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu (tel. 77 422 35 63  lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112). Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kpk).

Previous SZKOLENIE PSÓW SŁUŻBOWYCH
Next WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ I ZASTRASZAŁ ŚWIADKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZAWODY SPORTOWE KLAS MUNDUROWYCH

Prudniccy policjanci włączyli się w organizację zawodów w miejscowym Zespole Szkół Rolniczych. W konkursie wzięły udział klasy o profilu mundurowym. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn, w tym goście z Ukrainy.

Wiadomości 0 Comments

World of Warcraft: Jak dostać się do Nazjatar

Dostanie się do Nazjataru jest niezwykle proste, jeśli gracze posiadają odpowiednią reputację, osiągnęli 50 poziom i są na bieżąco z fabułą. Mistrzowie Sojuszu i Hordy czasami gubią się w tym,

Wiadomości 0 Comments

CZWARTY CHARYTATYWNY BAL OFICERSKI POLICJI

Czwarty Charytatywny Bal Oficerski Policji, pod patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser-Dudy i honorowym przewodnictwem małżonki Komendanta Głównego Policji Pani Małgorzaty Szymczyk, z udziałem szczególnych gości honorowych odbył

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź