USZKODZIŁ 3 AUTA – ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Kopnął w drzwi samochodu, w kolejnym urwał lusterko. Tak spacerował przez miasto mieszkaniec powiatu opolskiego. Podejrzany o te czyny 26-latek został już zatrzymany i usłyszał 3 zarzuty. Za uszkodzenie mienia grozi kara nawet do 5 lat więzienia.
4 lutego, dyżurny z Ozimka otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic miasta zostały uszkodzone 3 samochody osobowe. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że nieznany wówczas mężczyzna przechodząc obok pojazdów kopał ich drzwi, przerysował karoserię jednego z nich, a w kolejnym urwał lusterko. Pokrzywdzeni swoje straty wstępnie oszacowali na ponad 2 000 złotych.
Kryminalni, którzy zajęli się sprawą – zabezpieczyli ślady, ustalili świadków i rozpoczęli typowanie osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Już po kilku dniach funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu opolskiego. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznał. Teraz za taki czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
NARADA KADRY KIEROWNICZEJ POLICJI
Zakończyła się narada kadry kierowniczej podsumowująca roczną pracę polskiej Policji. Komendant Główny Policji podkreślił, że założenia na rok 2016 zostały zrealizowane – świadczą o tym wysokie społeczne oceny pracy policjantów
POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM MĘŻCZYZNĘ
W ręce głubczyckich kryminalnych wpadł 32-latek poszukiwany listem gończym. Mieszkaniec powiatu ukrywał się przed organami ścigania od grudnia ubiegłego roku. Mężczyzna na swoim koncie ma liczne kradzieże i włamania. Teraz
Nowoczesna łazienka – 7 inspiracji
Nowoczesne łazienki będą wpisywać się w aktualne trendy. Pomieszczenia te mogą być urządzone w różnych stylach, ale mają wiele uniwersalnych cech, które trafiają w każdy gust. Dzięki temu można łatwo
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!