WSPÓLNE SZKOLENIE POLICJI ORAZ STRAŻY LEŚNEJ, ŁOWIECKIEJ I RYBACKIEJ

WSPÓLNE SZKOLENIE POLICJI ORAZ STRAŻY LEŚNEJ, ŁOWIECKIEJ I RYBACKIEJ

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KWP w Opolu spotkali się z pracownikami Państwowej Straży Rybackiej, Państwowej Straży Łowieckiej i Państwowej Straży Leśnej. Policjanci podczas szkolenia omówili m.in. zagadnienia związane z wykorzystaniem środków przymusu bezpośredniego i broni palnej. Szkolenie było także okazją do wymiany spostrzeżeń i opinii.

Zbieżne doświadczenia i obowiązki z codziennej służby policjantów oraz strażników łowieckich, leśnych i rybackich określały tematy do przeprowadzenia szkolenia. Mundurowi szczegółowo omówili zagadnienia dotyczące użycia i wykorzystania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz procedury stosowane przy ujawnianiu wykroczeń i przestępstw.

Okres wiosenno-letni jest czasem wzmożonej współpracy policjantów i strażników łowieckich, leśnych i rybackich. Szkolenie pozwoliło ugruntować wiedzę, wykorzystywaną w codziennej pracy oraz omówić sposoby współdziałania. Była to również cenna okazja do wymiany doświadczeń.

Previous ZAWODY SPORTOWE KLAS MUNDUROWYCH
Next ODPOWIE ZA NIELEGALNY TYTOŃ, ALKOHOL I NARKOTYKI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Miał zaczepiać dziecko na ulicy – szybko zamierzyli go kryminalni

Zawiadomienie złożyli rodzice dziecka. Mężczyzna miała zaczepić kilkunastoletnią dziewczynkę w pobliżu jej kamienicy. Policjanci takie sygnały traktują zawsze priorytetowo. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu już po dwóch dniach

Wiadomości 0 Comments

Zaproponował łapówkę za „przymknięcie oka”

25-letni obywatel Ukrainy w zamian za odstąpienie od kontroli pojazdu próbował wręczyć policjantom 100 złotych i 30 euro łapówki. Mężczyzna stracił już wcześniej swoje prawo jazdy i miał sądownie orzeczony

Wiadomości 0 Comments

72 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tychowicz oraz Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podkom. Rafał Lejczak , uczestniczyli w obchodach 72 rocznicy zakończenia II wojny światowej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź