JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWA JAZDY

JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWA JAZDY

Blisko 3 500 skontrolowanych, a wśród nich 30 zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu. 9 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego w trosce o bezpieczeństwo osób podróżujących sprawdzili czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości i obowiązujących przepisów.

Głównym celem działań prowadzonych przez funkcjonariuszy jest zapobieganie ewentualnym wypadkom na drogach. Policjanci oprócz kontroli prędkości, zwracają również uwagę na stan trzeźwości kierujących. Dodatkowo sprawdzają stosowanie pasów bezpieczeństwa i fotelików do przewożenia dzieci. Funkcjonariusze kontrolują też stan techniczny pojazdów oraz ich wyposażenie.

W ramach weekendowych działań funkcjonariusze skontrolowali blisko 3 500 kierujących. Wśród tej liczby, 30 prowadzących samochody, zdecydowało się na jazdę będąc pod wpływem alkoholu. Łącznie 11 kierowcom zatrzymane zostało prawo jazdy w tym 9 za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym oraz 2 za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze uświadamiają kierowców, że jazda z nadmierną prędkością, jest niebezpieczna, nie tylko dla nich samych, ale również dla innych uczestników ruchu. Dlatego w rażących przypadkach naruszenia przepisów kara za wykroczenie była nieuchronna.

Previous 65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA
Next KOLEJNE PŁYWACKIE SUKCESY POLICJANTÓW Z OPOLA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 1Comments

PODSUMOWANIE ZABEZPIECZENIA 25. FINAŁU WOŚP

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie województwa opolskiego, przebiegł spokojnie. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP. Kontrolowali również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone

Opole na Sygnale 0 Comments

ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW TRAFILI DO ARESZTU

Blisko pół kilograma narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. To amfetamina, marihuana i tabletki ecstazy. W związku z tą sprawą, policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Brzegu – 22-letnią kobietę oraz 34 i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź