POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – ZATRZYMANY
Kryminalni z Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 45-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany był za przestępstwo rozboju i kradzieży. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.
Policjanci ze strzeleckiej jednostki prowadzą liczne działania, w tym między innymi poszukiwania osób, za którymi organy ścigania wystawiły listy gończe, zarządzenia lub nakazy doprowadzenia do zakładów karnych.
45-letniego obywatela Polski, mieszkającego w Niemczech poszukiwał Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich. Mężczyzna miał do odsiadki 3 lata za przestępstwo rozboju i kradzieży. Jego poszukiwaniem zajęli się kryminalni z Zespołu ds. Poszukiwań strzeleckiej komendy. Ich ustalenia pozwoliły na wytypowanie miejsca, gdzie miał przebywać poszukiwany.
Do jego zatrzymania doszło na jednej z ulic miasta. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 5 lat. Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzoną karę.
Może to Ci się spodoba
PODEJRZANI O SZEREG PRZESTĘPSTW ZOSTALI ZATRZYMANI
3 zatrzymanych i 6 zarzutów to efekt pracy policjantów z Opola. Mężczyźni w wieku od 22 do 42 lat podejrzani są między innymi o kradzieże akumulatorów oraz posiadanie narkotyków. Cała
POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU
Kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 80 gramów amfetaminy, metedronu i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą
PODSUMOWANIE ZABEZPIECZENIA 25. FINAŁU WOŚP
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie województwa opolskiego, przebiegł spokojnie. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP. Kontrolowali również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!