POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

Kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 80 gramów amfetaminy, metedronu i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Kryminalni z Nysy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 27–letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające.

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, kiedy przeszukali jego mieszkanie. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę w pudełku po telefonie policjanci znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem. Natomiast w szafie ukryta była biała krystaliczna substancja.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy, 9 gramów mefedronu oraz marihuanę. 27-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Previous NARKOTYKI UKRYŁ W BUTACH
Next TYMCZASOWY ARESZT DLA PODPALACZA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

OSZUSTWO NA SIERŻANTA ARMII AMERYKAŃSKIEJ

Ostrzegamy przed oszustami, działającymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Aby wyłudzić wysokie sumy pieniędzy podają się za żołnierzy armii amerykańskiej. Najpierw korespondują i zaprzyjaźniają się z kobietami, a później proszą o

Opole na Sygnale 0 Comments

STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Prudniccy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie

Opole na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 200 KILOGRAMÓW LEWEGO TYTONIU

Policjanci wspólnie z celnikami zatrzymali 65-letniego mieszkańca Prudnika. Mężczyzna podejrzany jest o sprzedaż tytoniu bez polskich znaków akcyzy w prowadzonych przez siebie punktach handlowych. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 180 kilogramów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź