POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

POSIADAŁ NARKOTYKI – TRAFIŁ DO ARESZTU

Kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 80 gramów amfetaminy, metedronu i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Kryminalni z Nysy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 27–letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające.

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, kiedy przeszukali jego mieszkanie. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę w pudełku po telefonie policjanci znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem. Natomiast w szafie ukryta była biała krystaliczna substancja.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy, 9 gramów mefedronu oraz marihuanę. 27-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Previous NARKOTYKI UKRYŁ W BUTACH
Next TYMCZASOWY ARESZT DLA PODPALACZA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

U MIESZKAŃCA NYSY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI SZEREG NARKOTYKÓW

Kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gramów narkotyków oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O ZGWAŁCENIE TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany mieszkaniec Opola. 27-latek podejrzany jest o zgwałcenie kobiety. Usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Policjanci podejrzewają go także o inne tego typu przestępstwo.

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANI O BRUTALNE POBICIE I KRADZIEŻ – ZOSTALI ARESZTOWANI

Kryminalni z Opola zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie. 27 i 36-latek mieli przypalać ogniem swoją ofiarę. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Teraz muszą się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź