PODEJRZANI O SZEREG PRZESTĘPSTW ZOSTALI ZATRZYMANI

PODEJRZANI O SZEREG PRZESTĘPSTW ZOSTALI ZATRZYMANI

3 zatrzymanych i 6 zarzutów to efekt pracy policjantów z Opola. Mężczyźni w wieku od 22 do 42 lat podejrzani są między innymi o kradzieże akumulatorów oraz posiadanie narkotyków. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Ich sprawami zajmie się teraz sąd.

12 stycznia, policjanci z Opola otrzymali zgłoszenie, dotyczące kradzieży 2 akumulatorów z samochodów ciężarowych. Do przestępstwa miało dojść poprzedniej nocy. Na miejscu policjanci rozmawiali ze świadkami oraz zabezpieczyli ślady. W tym samym czasie kryminalni typowali już osoby mogące mieć związek z przestępstwem.

Już po kilku godzinach od zgłoszenia, funkcjonariusze na terenie jednego z punktów złomu w Opolu, zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o ten czyn. Wszyscy to mieszkańcy Opola w wieku od 22 do 42 lat. Prowadzący sprawę śledczy powiązali mężczyzn z innymi przestępstwami. Ich zdaniem 35-latek kilka dni wcześniej ukradł 4 akumulatory z terenu warsztatu samochodowego oraz włamał się do piwnicy. Dodatkowo 35-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a jego starszy kolega posiadania narkotyków. Pokrzywdzeni przestępstwami swoje straty wycenili na ponad 3 000 złotych.

Z kolei podczas przeszukania mieszkania 42-latka kryminalni znaleźli u niego amfetaminę. Cała trójka usłyszała już zarzuty kradzieży. Policjanci prowadzący ta sprawę przewidują dalszy jej rozwój.

Previous Branża PR w Polsce szybko się rozwija
Next POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM MĘŻCZYZNĘ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu.

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – ZATRZYMANY

Kryminalni z Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 45-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany był za przestępstwo rozboju i kradzieży. Trafił już do zakładu

Opole na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTKI – KIEROWCA BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Policjanci z Opola wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginęła 60-letnia rowerzystka. Jak się okazało 20-letni kierowca bmw był pod wpływem alkoholu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź