ZAPROPONOWAŁ ŁAPÓWKĘ ZA „PRZYMKNIĘCIE OKA”

ZAPROPONOWAŁ ŁAPÓWKĘ ZA „PRZYMKNIĘCIE OKA”

Policjanci z Grodkowa zatrzymali do kontroli kierowcę toyoty. Mężczyzna na podwójnej ciągłej wyprzedzał radiowóz. Podczas kontroli mundurowi w aucie znaleźli woreczek z marihuaną. 22-latek w zamian za odstąpienie od czynności próbował policjantom wręczyć 400 zł. Mężczyzna musi się liczyć z karą do 10 lat więzienia.

15 maja mundurowi z Grodkowa tuż po północy zatrzymali do kontroli kierowcę toyoty. Mężczyzna w centrum miasta na podwójnej ciągłej wyprzedził radiowóz. Podczas rozmowy z policjantami 22-latek nerwowo spoglądał na fotel pasażera. Funkcjonariusze od razu sprawdzili co pochłonęło jego uwagę. Okazało się, że mężczyzna w paczce po papierosach ukrył zielony susz. Późniejsze badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Chwilę po ujawnieniu narkotyków mężczyzna poprosił funkcjonariuszy „o przymknięcie oka na to co znaleźli”. W zamian za odstąpienie od czynności zaproponował mundurowym 400 złotych.

22-letni mieszkaniec Grodkowa usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i próby wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Zatrzymanemu grozi teraz do 10 lat więzienia.

Previous KRYMINALNI Z OPOLA I ,,ŁOWCY CIENI" ZATRZYMALI „KWINTO” POSZUKIWANEGO DO DWÓCH PRÓB ZABÓJSTWA
Next POLICJANCI UCZESTNICZYLI W UROCZYSTOŚCIACH DNIA STRAŻAKA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM MĘŻCZYZNĘ

W ręce głubczyckich kryminalnych wpadł 32-latek poszukiwany listem gończym. Mieszkaniec powiatu ukrywał się przed organami ścigania od grudnia ubiegłego roku. Mężczyzna na swoim koncie ma liczne kradzieże i włamania. Teraz

Opole na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 200 KILOGRAMÓW LEWEGO TYTONIU

Policjanci wspólnie z celnikami zatrzymali 65-letniego mieszkańca Prudnika. Mężczyzna podejrzany jest o sprzedaż tytoniu bez polskich znaków akcyzy w prowadzonych przez siebie punktach handlowych. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 180 kilogramów

Opole na Sygnale 0 Comments

DOMOWA HODOWLA POD NAMIOTEM

Kryminalni z Opola zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli namiot z oprzyrządowaniem służącym do nielegalnej hodowli marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 25 gramów gotowego suszu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź