10 najdłuższych małżeństw w show-biznesie

10 najdłuższych małżeństw w show-biznesie

Chociaż mogłoby się wydawać, że rozwód jest wściekły w świecie rozrywki, są pewne pary, które nie zgadzają się z tym poglądem. Niektóre pary są wierne i dzieliły ze sobą połowę życia. To wymaga pracy, aby być dobrym partnerem, ale gwiazdy, które są wierne twierdzą, że jest to jedyna droga do szczęścia. Czy można się dziwić, że celebryci nigdy nie mieli szczęśliwych małżeństw? Może to być spowodowane tym, że plotki i skandale są teraz najważniejszymi rzeczami. Wbrew powszechnemu przekonaniu, oto 10 par, które były razem w najlepszym i najgorszym wydaniu.

10. Pierce Brosnan & Keely ShayeSmith: 18 lat

Pierce Brosnan był żonaty dwa razy. Brosnan dzielił życie ze swoją pierwszą żoną przez jedenaście lat, dopóki u jego ukochanej nie zdiagnozowano raka. Brosnan ponownie połączył się z Keely Shaye, dziennikarką, którą poznał w 1994 roku. Obecnie są szczęśliwie małżeństwem i mają dwoje dzieci.

9. Catherine-Zeta Jones & Michael Douglas: 19 lat

Tej 25-letniej pary nigdy nic nie powstrzymało. Nawet znaczna różnica wieku. Para ma dwoje dzieci, syna i córkę. Każdy dzień jest dowodem na to, że można pracować razem bez względu na wszystko.

8. David i Victoria Beckham: 20 lat

Jedną z najbardziej znanych par na świecie jest David i Victoria Beckham. Pobrali się w 1999 roku. Na ich skromnym ślubie pojawiło się 29 osób. Victoria nie znała Davida ani nic o piłce nożnej, kiedy po raz pierwszy spotkali się dwa lata temu. Są razem od ponad 20 lat i mają 3 dzieci.

7. Colin i Livia Firth: Wiek 22 lata

Para spotkała się po raz pierwszy w 1995 roku podczas kręcenia miniserialu telewizyjnego. Livia była wtedy współpracowniczką producenta. Po dwóch latach bycia przyjaciółmi we Włoszech, ojczyźnie Livii, młoda para wzięła ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci i zgodnie twierdzą, że wspólne spędzanie czasu jest kluczem do szczęśliwego małżeństwa.

6. Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick: 22 lata

To jest hollywoodzka historia sukcesu, ponieważ rejestruje najdłuższe małżeństwo do tej pory – 16 lat. Sarah i Matthew przekroczyli ten znak wiele razy. Są małżeństwem od 22 lat i mają trójkę dzieci. Ochrona życia prywatnego jest dla nich kluczem do szczęśliwego małżeństwa. Udowadniają, że można być celebrytą i mieć szczęśliwe małżeństwo.

Więcej ciekawostek ze świata showbiznesu znajdziesz na https://sekretyshowbiznesu.pl/

5. Tom Hanks & Rita Wilson: 31 lat

Tom Hanks i Rita Wilson są małżeństwem od 31 lat. Jego żona, Rita Wilson, jest jego partnerem i mówi, że ona „wie, o co w tym wszystkim chodzi”. Para jest razem na dobre i na złe – w dosłownym tego słowa znaczeniu. W 2015 roku u Rity zdiagnozowano raka piersi. To zbliżyło Ritę do jej męża. Wygląda na to, że nic nie jest w stanie ich złamać po tak trudnym czasie.

4. Denzel i Pauletta Washington: 36 lat

Denzel poznał Paulettę (również aktorkę) na planie filmu „Wilma”. Pobrali się w 1983 roku. Pomimo kilku trudnych chwil, udało im się przetrwać wszystkie z nich. W 1995 roku odnowili swoją przysięgę małżeńską w RPA. Denzel powiedział, że małżeństwo można porównać do maratonu. Wymaga wiele pracy. Para ma czworo dzieci.

3. Bono i Ali Hewson: 37 lat

Od czasów szkoły średniej Ali i Bono są razem jako para. To było również wtedy, gdy powstało U2. Po siedmiu latach małżeństwa urodziło się ich pierwsze dziecko. Teraz mają czworo dzieci i są szczęśliwymi małżonkami. Jak twierdzi lider zespołu, wciąż wraca do swojej żony.

2. Samuel L. Jackson & Latanya Richardson: 39 lat

Samuel i Latanya poznali się w college’u. W 1980 roku odbył się ślub aktora i producentki. Od tamtej pory para jest razem. Samuel i Latanya mają córkę. Jak twierdzi aktor, żona najbardziej ceni sobie jego poczucie humoru.

1. Jeff Bridges i Susan Geston: 42 lata

W 1974 roku Jeff i Susan poznali się na planie filmowym. Jak twierdzi aktor, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Mimo że Susan odrzuciła pierwsze zaproszenie na randkę, Jeff wytrwał i w końcu się zeszli. W 1977 roku, pięć dni po oświadczynach, wzięli ślub. Mają trójkę dzieci i wnuka. Są małżeństwem od 42 lat.

Previous Jak mogę powoli odzwyczaić się od alkoholu?
Next 7 mitów na temat rowerów elektrycznych

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Problem leczenia uzależnień

Uzależnienie to szczególny rodzaj nałogu dający o sobie znać za pośrednictwem bardzo silnej potrzeby sięgania po konkretne środki albo wykonywania kolejnych czynności. Możemy wskazać na szereg typów uzależnień, nie mają

Life&Style 0 Comments

Nie kupuję kompulsywnie, moje zakupy są raczej przemyślane

Gwiazda twierdzi, że do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny. – Na pewno nie kupuję kompulsywnie, moje zakupy są

Life&Style 0 Comments

Agencja hostess EssentialModels – profesjonalni hostess i hości

EssentialModels to znana i ceniona na rynku agencja hostess, oferująca wynajem hostess, hostów, animatorów, konferansjerów, tancerzy, fordanserek oraz osób do obsługi technicznej imprez. Współpracujemy z modelami i modelkami o egzotycznym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź