20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

W ręce kryminalnych z Krapkowic wpadł 20-latek. Śledczy ustalili, że mężczyzna oprócz kradzieży sprzętu RTV ma na swoim koncie również kradzież pojazdu. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym telewizory i samochód. Mieszkaniec Gogolina usłyszał 3 zarzuty kradzieży. Musi się teraz liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

25 stycznia, kryminalni z Krapkowic zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gogolina, którego podejrzewali o kradzież telewizora. Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia w jednym z miejscowych marketów.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że mężczyzna popełnił jeszcze inne przestępstwa. Jak się okazało od listopada ubiegłego roku mieszkaniec Gogolina łącznie skradł 6 telewizorów oraz drobny sprzęt RTV. Funkcjonariusze powiązali zatrzymanego również z kradzieżą osobowego opla.

Poszkodowani swoje straty oszacowali na ponad 10 000 złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym samochód i telewizory.

Zatrzymany usłyszał 3 zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Teraz musi się liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU - WŁAMYWAŁ SIĘ BO „CHCIAŁO MU SIĘ PALIĆ”
Next POMIMO TRUDNYCH WARUNKÓW NA DRODZE PRZEKROCZYLI DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ZAGINIONA PATRYCJA ŚLIWA

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionej Patrycji Śliwy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona ostatni raz widziana była 21 stycznia 2017 roku. W tym dniu dziewczyna wyszła z domu i do chwili obecnej

Opole na Sygnale 0 Comments

ZRANIŁ KOBIETĘ I ZABARYKADOWAŁ SIĘ – ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ AT

Opolscy antyterroryści zatrzymali 25-letniego mieszkańca Brzegu. Mężczyzna ostrym narzędziem zranił kobietę po czym zabarykadował się w mieszkaniu. Następnie groził, że wyskoczy z IV piętra. Mimo rozmów z policyjnymi negocjatorami nie

Opole na Sygnale 0 Comments

NA RYNEK NIE TRAFI 0,5 KILOGRAMA NARKOTYKÓW

Prudniccy kryminalni zatrzymali 29-latka, który w samochodzie przewoził ponad 0,5 kilograma MDMA. Mieszkaniec powiatu prudnickiego był już wcześniej karany za przestępczość narkotykową. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź