20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

W ręce kryminalnych z Krapkowic wpadł 20-latek. Śledczy ustalili, że mężczyzna oprócz kradzieży sprzętu RTV ma na swoim koncie również kradzież pojazdu. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym telewizory i samochód. Mieszkaniec Gogolina usłyszał 3 zarzuty kradzieży. Musi się teraz liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

25 stycznia, kryminalni z Krapkowic zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gogolina, którego podejrzewali o kradzież telewizora. Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia w jednym z miejscowych marketów.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że mężczyzna popełnił jeszcze inne przestępstwa. Jak się okazało od listopada ubiegłego roku mieszkaniec Gogolina łącznie skradł 6 telewizorów oraz drobny sprzęt RTV. Funkcjonariusze powiązali zatrzymanego również z kradzieżą osobowego opla.

Poszkodowani swoje straty oszacowali na ponad 10 000 złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym samochód i telewizory.

Zatrzymany usłyszał 3 zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Teraz musi się liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU - WŁAMYWAŁ SIĘ BO „CHCIAŁO MU SIĘ PALIĆ”
Next POMIMO TRUDNYCH WARUNKÓW NA DRODZE PRZEKROCZYLI DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

NAPADLI NA STARUSZKĘ – MAJĄ PO 17 LAT

Na 3 miesiące zostali tymczasowo aresztowani dwaj mieszkańcy gminy Głuchołazy. Młodzi ludzie podejrzani są o rozbój na 80-latce. Najpierw przewrócili staruszkę, a następnie zabrali jej torebkę. Do zdarzenia doszło na

Opole na Sygnale 0 Comments

O KROK OD TRAGEDII – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ NA DRODZE

Nieprawidłowe wyprzedzanie było przyczyną bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w powiecie prudnickim. Wskutek zderzenia osobowego volkswagena z fiatem – 2 osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o

Opole na Sygnale 0 Comments

ZAPOMNIAŁ, ŻE MA 40 GRAMÓW MARIHUANY – ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Do trzech lat więzienia grozi 34-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna z narkotykami w ręce kryminalnych wpadł w swoim warsztacie kiedy naprawiał samochód. Tłumaczył, że zapomniał o marihuanie którą tydzień wcześniej znalazł

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź