20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

20-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE

W ręce kryminalnych z Krapkowic wpadł 20-latek. Śledczy ustalili, że mężczyzna oprócz kradzieży sprzętu RTV ma na swoim koncie również kradzież pojazdu. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym telewizory i samochód. Mieszkaniec Gogolina usłyszał 3 zarzuty kradzieży. Musi się teraz liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

25 stycznia, kryminalni z Krapkowic zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gogolina, którego podejrzewali o kradzież telewizora. Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia w jednym z miejscowych marketów.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że mężczyzna popełnił jeszcze inne przestępstwa. Jak się okazało od listopada ubiegłego roku mieszkaniec Gogolina łącznie skradł 6 telewizorów oraz drobny sprzęt RTV. Funkcjonariusze powiązali zatrzymanego również z kradzieżą osobowego opla.

Poszkodowani swoje straty oszacowali na ponad 10 000 złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia w tym samochód i telewizory.

Zatrzymany usłyszał 3 zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Teraz musi się liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU - WŁAMYWAŁ SIĘ BO „CHCIAŁO MU SIĘ PALIĆ”
Next POMIMO TRUDNYCH WARUNKÓW NA DRODZE PRZEKROCZYLI DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI NA KONCERCIE – 5 OSÓB Z ZARZUTAMI

Policjanci z Opola zabezpieczali 2-dniową imprezę muzyczną nad jeziorem w Osowcu. Podczas jej trwania funkcjonariusze zatrzymali 5 osób z narkotykami. Mundurowi znaleźli przy nich różne substancje psychoaktywne – między innymi

Opole na Sygnale 0 Comments

BY OSZUSTOM SIĘ NIE UDAŁO – RODZINNE ROZMOWY PRZYNOSZĄ EFEKTY

Oszuści nie mają wakacji i wciąż próbują wyłudzać pieniądze od naszych seniorów. Czujność, ograniczone zaufanie i wiedza o metodach działania przestępców z pewnością pomogą uchronić się przed dotkliwą stratą. Również

Opole na Sygnale 0 Comments

GROZILI NOŻEM MAŁOLETNIM – ZOSTALI ZATRZYMANI

Policjanci z Opola zatrzymali 17 i 28-latka podejrzanych o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło na przystanku autobusowym na obrzeżach miasta. Napastnicy grożąc nożem zabrali dwóm małoletnim pieniądze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź