KRĘCIE MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ W OPOLU

KRĘCIE MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ W OPOLU

Konkursy sportowe, pokazy ratownictwa wodnego i konkursy edukacyjne to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali opolscy policjanci dla rozpoczynających wakacje. Wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, Urzędem Miasta w Opolu oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji – w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”- rozpoczynamy aktywne działania na opolskich kąpieliskach. Patronat medialny nad akcją objęło Radio DOXA w Opolu.

Zapraszamy całe rodziny do udziału w akcji, która trwać będzie prze całe wakacje. Już 24 czerwca tego roku, na basenie letnim „Błękitna Fala” rozpocznie się wielkim piknikiem cykl imprez plenerowych, podczas których wspólnie promować będziemy bezpieczny wypoczynek nad wodą. Dla każdego będzie coś ciekawego – konkursy sportowe, pokazy ratownictwa wodnego, konkursy edukacyjne dla dzieci.

Komenda Miejska Policji w Opolu wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu działania prowadzi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Jednocześnie, wszystkie osoby, które nie ukończyły 18 lat zachęcamy do udziału w konkursie filmowym pn. „FILMOWY przeWODNIK” na spot promujący bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą.

Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak.

Terminarz imprez na opolskich kąpieliskach:

  • 24 czerwca 2017 r. – impreza plenerowa na basenie letnim „Błękitna Fala” w Opolu
  • 08 lipca 2017 r. – impreza plenerowa na kąpielisku „Bolko” w Opolu
  • 22 lipca 2017 r. – impreza plenerowa na kąpielisku „Bolko” w Opolu
  • 12 sierpnia 2017 r. – impreza plenerowa na kąpielisku „Bolko” w Opolu
  • 26 sierpnia 2017 r.  – impreza plenerowa na basenie letnim „Błękitna Fala” w Opolu

Wszyscy wspólnie, włączając się w działania „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” promujemy zdrowy i aktywny wypoczynek. Razem możemy zadbać o bezpieczeństwo podczas Wakacji 2017!

Previous ,,NIE DAJ SIĘ ZROBIĆ NA WNUCZKA” KAMPANIA SPOŁECZNA
Next IV MIEJSCE NASZYCH SIATKARZY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Profesjonalne lakierowanie proszkowe, dlaczego warto malować proszkowo

Technologia lakierowania proszkowego, choć znana od lat, wciąż jest uważana za nowoczesną i innowacyjną. Jest to sposób na zabezpieczanie różnych powierzchni, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia przy jednoczesnym

Wiadomości 0 Comments

Wybór mebli przedszkolnych

Przedszkola powinny być urządzone w sposób funkcjonalny i estetyczny, jak się okazuje nie jest to takie proste. Funkcjonuje bowiem wiele firm, które mają w swojej ofercie wiele godnych uwagi produktów,

Wiadomości 0 Comments

MA DZIEWCZYNA OKO!

St. post. Agata Oleniacz niejednego twardziela wprawiłaby w zakłopotanie. Policjantka z wyróżnieniem ukończyła właśnie szkolenie specjalistyczne dla instruktorów wyszkolenia strzeleckiego. Teraz jako jedyna funkcjonariuszka w naszym województwie, będzie uczyła swoich

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź