PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

Policjanci z drużyny rowerowej patrolując okolice nabrzeża Odry wylegitymowali dwie 18-latki. Szybko okazało się, że dziewczyny miały przy sobie niewielkie ilości marihuany. Młode kobiety usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu wchodzący w skład drużyny rowerowej, w sezonie wiosenno-letnim, patrolują miasto. Sprawdzają te miejsca, gdzie radiowóz nie może wjechać, a patrol pieszy dotrze nieco później. Wjeżdżają na tereny parków, skwerów czy bulwarów – terenów niedostępnych dla patroli zmotoryzowanych.

To właśnie podczas sprawdzania nabrzeża Odry funkcjonariusze zauważali dwie młode kobiety, które na widok mundurowych zaczęły się nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili co było tego powodem i okazało się, że obydwie miały przy sobie marihuanę.

Jedna to mieszkanka powiatu opolskiego, druga strzeleckiego. Obie usłyszały już zarzut posiadania niewielkiej ilości narkotyków.

Previous ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW
Next ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Wielkopolski X Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokutaury Krajowej w Poznaniu, poszukują Dariusza Cybulskiego.

Wiadomości 0 Comments

KRĘCIŁO SIĘ BEZPIECZEŃSTWO NA RAJDZIE ROWEROWYM

Opolscy policjanci uczestniczyli w V Wielkim Charytatywnym Rajdzie Rowerowym. To kolejna odsłona kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Funkcjonariusze między innymi uświadamiali cyklistów, że bezpieczeństwo

Wiadomości 0 Comments

KRĘCIE MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ W OPOLU

Konkursy sportowe, pokazy ratownictwa wodnego i konkursy edukacyjne to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali opolscy policjanci dla rozpoczynających wakacje. Wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, Urzędem Miasta w Opolu oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź