PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

Policjanci z drużyny rowerowej patrolując okolice nabrzeża Odry wylegitymowali dwie 18-latki. Szybko okazało się, że dziewczyny miały przy sobie niewielkie ilości marihuany. Młode kobiety usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu wchodzący w skład drużyny rowerowej, w sezonie wiosenno-letnim, patrolują miasto. Sprawdzają te miejsca, gdzie radiowóz nie może wjechać, a patrol pieszy dotrze nieco później. Wjeżdżają na tereny parków, skwerów czy bulwarów – terenów niedostępnych dla patroli zmotoryzowanych.

To właśnie podczas sprawdzania nabrzeża Odry funkcjonariusze zauważali dwie młode kobiety, które na widok mundurowych zaczęły się nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili co było tego powodem i okazało się, że obydwie miały przy sobie marihuanę.

Jedna to mieszkanka powiatu opolskiego, druga strzeleckiego. Obie usłyszały już zarzut posiadania niewielkiej ilości narkotyków.

Previous ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW
Next ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

72 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tychowicz oraz Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podkom. Rafał Lejczak , uczestniczyli w obchodach 72 rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Wiadomości 0 Comments

WYCIĄGNIĘCI Z WODY – WSPÓLNA AKCJA POLICJANTÓW I RATOWNIKÓW

Policjanci z ogniwa wodnego w Turawie wspólnie z ratownikami uratowali załogę łodzi żaglowej, która wywróciła się na Jeziorze Turawskim. Wysoka fala utrudniała im dopłynięcie do brzegu. Funkcjonariusze wyciągnęli 77-latka i

Wiadomości 0 Comments

NARADA KADRY KIEROWNICZEJ POLICJI

Zakończyła się narada kadry kierowniczej podsumowująca roczną pracę polskiej Policji. Komendant Główny Policji podkreślił, że założenia na rok 2016 zostały zrealizowane – świadczą o tym wysokie społeczne oceny pracy policjantów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź