PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE

Policjanci z drużyny rowerowej patrolując okolice nabrzeża Odry wylegitymowali dwie 18-latki. Szybko okazało się, że dziewczyny miały przy sobie niewielkie ilości marihuany. Młode kobiety usłyszały już zarzut posiadania środków odurzających.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu wchodzący w skład drużyny rowerowej, w sezonie wiosenno-letnim, patrolują miasto. Sprawdzają te miejsca, gdzie radiowóz nie może wjechać, a patrol pieszy dotrze nieco później. Wjeżdżają na tereny parków, skwerów czy bulwarów – terenów niedostępnych dla patroli zmotoryzowanych.

To właśnie podczas sprawdzania nabrzeża Odry funkcjonariusze zauważali dwie młode kobiety, które na widok mundurowych zaczęły się nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili co było tego powodem i okazało się, że obydwie miały przy sobie marihuanę.

Jedna to mieszkanka powiatu opolskiego, druga strzeleckiego. Obie usłyszały już zarzut posiadania niewielkiej ilości narkotyków.

Previous ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW
Next ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ROZMAWIALI O NARKOTYKACH

Co powinniśmy wiedzieć o narkotykach i dopalaczach, jakie są skutki prawne i zdrowotne używania tych niebezpiecznych substancji – to tylko niektóre pytania, na które odpowiadał policjant zajmujący się profilaktyką społeczną.

Wiadomości 0 Comments

UCZCZONO PAMIĘĆ OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu – mł. insp. Adam Tychowicz uczestniczył w uroczystościach upamiętniających siódmą rocznicę katastrofy smoleńskiej. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele lokalnych władz. Opolscy policjanci wystawili swój

Wiadomości 0 Comments

DELEGACJA ARMII CZESKIEJ W OPOLU

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu gościła delegacja Regionalnego Dowództwa Sił Zbrojnych Republiki Czeskiej z Ołomuńca. Spotkanie miało między innymi na celu wymianę doświadczeń w działaniach kryzysowych. Czescy żołnierze byli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź