ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia.

Od marca 2017 roku, policjanci z Opola otrzymywali informacje o kradzieżach motorów, do których dochodziło na terenie miasta. Łupem sprawców padły 3 jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, którzy zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. W tym samym czasie kryminalni już typowali osoby podejrzane.

Na podstawie zebranych dowodów funkcjonariusze zatrzymali 16 i 18-latka. Obaj są podejrzewani o kradzieże 3 motorów i 1 usiłowanie kradzieży. Kryminalni odzyskali 2 skradzione motory, które zostały już zwrócone właścicielom.

18-latek usłyszał łącznie 4 zarzuty kradzieży. Musi się teraz liczyć z karą do 5 lat więzienia. Młodszy z mężczyzn – decyzją sądu rodzinnego – został umieszczony w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym.

Previous PATROL ROWEROWY WJEDZIE W KAŻDE MIEJSCE
Next Praca w Małopolsce czeka – co piąta firma będzie zatrudniać!

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

PRZEJŚCIE W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM MOŻE KOSZTOWAĆ ŻYCIE

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Nysie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący mercedesem potrącił nieprawidłowo przechodzącą przez jezdnię pieszą. 88-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Opole na Sygnale 0 Comments

AKCJA OPOLSKICH POLICJANTÓW – ZABEZPIECZONO MIENIE WARTE PONAD 160 000 ZŁOTYCH

Zabezpieczone komputery, dyski zewnętrzne i sprzęt do diagnostyki samochodowej – to efekt pracy opolskich policjantów zajmujących się cyberprzestępczością. Podejrzani z powiatu głubczyckiego i prudnickiego podrobione towary wystawiali na jednym z

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O NIELEGALNĄ HODOWLĘ ZATRZYMANY

24 krzaki konopi indyjskich oraz ponad 10 gramów gotowego suszu marihuany zabezpieczyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Niektóre krzewy na zlikwidowanej pod Niemodlinem plantacji sięgały ponad 3 metrów.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź