U MIESZKAŃCA NYSY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI SZEREG NARKOTYKÓW

U MIESZKAŃCA NYSY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI SZEREG NARKOTYKÓW

Kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu nyskiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gramów narkotyków oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Nysy zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że 34–letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające.

6 marca, na podstawie zgromadzonych dowodów policjanci przeszukali zajmowane przez niego mieszkanie. Tam znaleźli ponad 70 gramów białego proszku, 40 gramów suszu roślinnego oraz kilkanaście tabletek. Badanie narkotesterem szybko pokazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy.

34-latek został zatrzymany. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Previous POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE 27-LATKI
Next TO JUŻ 8 SPOTKANIE W RAMACH „PRZYHAMUJ ŻYCIE PRZED TOBĄ”

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego

Opole na Sygnale 0 Comments

WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

Skradzione i porzucone pojazdy o łącznej wartości blisko 80 000 złotych oraz włamanie do klubu sportowego. Policjanci z Zawadzkiego zatrzymali podejrzanego o te przestępstwa 20-latka. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia.

Opole na Sygnale 0 Comments

U DWÓCH MIESZKAŃCÓW OPOLA POLICJANCI ZABEZPIECZYLI SZEREG NARKOTYKÓW

Blisko 350 gramów marihuany i amfetaminy, tabletki ekstazy oraz grzybki halucynogenne zabezpieczyli kryminalni z Opola. Narkotyki znaleźli w mieszkaniu zajmowanym przez 33-letniego mieszkańca miasta. Do tej sprawy został zatrzymany także

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź