PIJANY WJECHAŁ W OGRODZENIE

PIJANY WJECHAŁ W OGRODZENIE

Ponad 3 promile pokazał policyjny alkomat w organizmie 34-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kierując osobową skodą wjechał w ogrodzenie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz wysoka kara grzywny.

30 kwietnia, dyżurny z Dobrzenia Wielkiego otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Policjanci którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierowca osobowej skody wjechał w ogrodzenie jednego z domów. Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 34-letni obywatel Ukrainy. Badanie alkomatem pokazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna posiadał przy sobie ukraińskie prawo jazdy, które zostało zatrzymane. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za takie przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na terytorium Polski oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.

Previous OPOLSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NIELEGALNE OPROGRAMOWANIE
Next 72 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O ZGWAŁCENIE TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany mieszkaniec Opola. 27-latek podejrzany jest o zgwałcenie kobiety. Usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Policjanci podejrzewają go także o inne tego typu przestępstwo.

Opole na Sygnale 0 Comments

SAMOCHODEM PRZEWOZIŁ 1,5 KILOGRAMA AMFETAMINY

Znalezione blisko 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 200 gramów suszu konopi indyjskich oraz sprzęt do uprawy plantacji marihuany, to efekt pracy policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali

Opole na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA 30-LATKA ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM

Policjanci z Brzegu wraz z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 41-letniej kobiety. Sąd, na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztował 30-latka

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź