WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

Skradzione i porzucone pojazdy o łącznej wartości blisko 80 000 złotych oraz włamanie do klubu sportowego. Policjanci z Zawadzkiego zatrzymali podejrzanego o te przestępstwa 20-latka. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia. Mieszkańcowi powiatu strzeleckiego grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Na przełomie kwietnia i czerwca, policjanci z Zawadzkiego otrzymywali zgłoszenia o krótkotrwałym użyciu pojazdów. Sprawca skradł łącznie 4 samochody, po czym porzucił je uszkodzone. Poszkodowani swoje straty wycenili na blisko 80 000 złotych.

Kryminalni na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów, powiązali te zdarzenia z włamaniem do jednego z klubów sportowych na terenie gminy kolonowskie. Tam, w czerwcu 2017 roku, skradziono sprzęt sportowy o łącznej wartości blisko 1 000 złotych.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o wszystkie te przestępstwa 20-latka z powiatu strzeleckiego. W jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli część skradzionych rzeczy. Zatrzymany usłyszał łącznie 4 zarzuty, w tym kradzieży z włamaniem oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. 20-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Musi liczyć się teraz z karą nawet do 10 lat więzienia.

Previous Jak zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce internetowej?
Next SZKOLENIE PSÓW SŁUŻBOWYCH

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI Z OPOLA I ,,ŁOWCY CIENI” ZATRZYMALI „KWINTO” POSZUKIWANEGO DO DWÓCH PRÓB ZABÓJSTWA

33-letniego Dariusza N. ps. Kwinto, poszukiwanego ENA przez legnicki sąd i dwoma listami gończymi zatrzymali w Świdnicy kryminalni i antyterroryści z KWP w Opolu oraz „łowcy cieni” z CBŚP. Mężczyzna

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 0 Comments

WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU – WŁAMYWAŁ SIĘ BO „CHCIAŁO MU SIĘ PALIĆ”

Mundurowi z Brzegu zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewają o włamania. 18-latek podejrzewany jest między innymi o włamanie do kościelnej skarbony. Wpadł, gdy usiłował się włamać do sklepu. Za takie przestępstwa może

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź