WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

WŁAMANIE I POROZBIJANE SAMOCHODY – 20-LATEK ZATRZYMANY

Skradzione i porzucone pojazdy o łącznej wartości blisko 80 000 złotych oraz włamanie do klubu sportowego. Policjanci z Zawadzkiego zatrzymali podejrzanego o te przestępstwa 20-latka. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia. Mieszkańcowi powiatu strzeleckiego grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Na przełomie kwietnia i czerwca, policjanci z Zawadzkiego otrzymywali zgłoszenia o krótkotrwałym użyciu pojazdów. Sprawca skradł łącznie 4 samochody, po czym porzucił je uszkodzone. Poszkodowani swoje straty wycenili na blisko 80 000 złotych.

Kryminalni na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów, powiązali te zdarzenia z włamaniem do jednego z klubów sportowych na terenie gminy kolonowskie. Tam, w czerwcu 2017 roku, skradziono sprzęt sportowy o łącznej wartości blisko 1 000 złotych.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o wszystkie te przestępstwa 20-latka z powiatu strzeleckiego. W jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli część skradzionych rzeczy. Zatrzymany usłyszał łącznie 4 zarzuty, w tym kradzieży z włamaniem oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. 20-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Musi liczyć się teraz z karą nawet do 10 lat więzienia.

Previous Jak zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce internetowej?
Next SZKOLENIE PSÓW SŁUŻBOWYCH

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ REGNER

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Śremie poszukują Tomasza Regnera. Mężczyzna poszukiwany jest w związku z popełnieniem przestępstwa oszustwa. Policjanci

Opole na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNY SALON GIER ZLIKWIDOWANY

Głubczyccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego zlikwidowali nielegalny salon gier. 5 maszyn oraz 12 000 złotych zabezpieczono jako dowód w postępowaniu karno-skarbowym. Za prowadzenie takiej działalności grozi

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ KOCIOK

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Tomasza Kociok. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia za rozboje.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź