PODPISANIE POROZUMIENIA Z OKRĘGOWYM INSPEKTORATEM PRACY W OPOLU

PODPISANIE POROZUMIENIA Z OKRĘGOWYM INSPEKTORATEM PRACY W OPOLU

Insp. Jarosław Kaleta – Komendant Wojewódzki Policji w Opolu podpisał porozumienie z Panem Arkadiuszem Kapuścikiem – Okręgowym Inspektorem Pracy w Opolu. Umowa zawiera między innymi zasady prowadzenia wspólnych szkoleń oraz realizację różnego typu przedsięwzięć.

Porozumienie zostało podpisane 8 marca, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Określa ono zakres współpracy pomiędzy Okręgowym Inspektoratem Pracy w Opolu, a Policją i obejmuje między innymi zasady prowadzenia wspólnych szkoleń oraz przedsięwzięć.

Previous ZBIÓRKA KRWI POD HASŁEM „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”
Next Rozliczenie roczne PIT czas zacząć!

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak mogę powoli odzwyczaić się od alkoholu?

Alkoholizm jest poważnym uzależnieniem, które niestety staje się coraz bardziej powszechne. Wyleczenie się z alkoholizmu nie jest łatwe. Dlaczego odstawienie alkoholu powinno być nadzorowane przez specjalistów? Gdzie można ich znaleźć?

Wiadomości 0 Comments

MA DZIEWCZYNA OKO!

St. post. Agata Oleniacz niejednego twardziela wprawiłaby w zakłopotanie. Policjantka z wyróżnieniem ukończyła właśnie szkolenie specjalistyczne dla instruktorów wyszkolenia strzeleckiego. Teraz jako jedyna funkcjonariuszka w naszym województwie, będzie uczyła swoich

Wiadomości 0 Comments

WARSZTATY STRZELECKIE

Policjanci z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przeprowadzili 2 dniowe szkolenie dla instruktorów wyszkolenia strzeleckiego oraz instruktorów taktyki i techniki interwencji. W warsztatach uczestniczyli instruktorzy, którzy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź