POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE 27-LATKI
Dzięki szybkiej reakcji policjantów uratowana została kobieta, który próbowała odebrać sobie życie. Sierż. sztab. Piotr Gajda i post. Łukasz Nowak zauważyli osobę wspinającą się na poręcz mostu. Funkcjonariusze niemalże w ostatniej chwili chwycili 27-latkę i uniemożliwili jej skok z mostu. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy – jej życiu już nic nie zagraża.
Zdarzenie miało miejsce 8 marca, tuż po północy. Wtedy to, policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Opolu patrolując miasto zauważyli, że ktoś przechodzi przez poręcz mostu.
Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali radiowóz i podbiegli do kobiety. Niemalże w ostatniej chwili chwycili ją za ubranie uniemożliwiając skok do wody. Następnie przeciągnęli 27-latkę na bezpieczną stronę mostu i wezwali pogotowie ratunkowe. Uratowana mieszkanka Opola trafiła pod opiekę lekarzy, jej życiu nie zagrażaj już niebezpieczeństwo.
Zdecydowana reakcja policjantów prawdopodobnie uratowała jej życie.
Może to Ci się spodoba
POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI
Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Wielkopolski X Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokutaury Krajowej w Poznaniu, poszukują Dariusza Cybulskiego.
Jak zaaranżować przestrzeń mieszkalną w stylu art deco
Ostatnio zafascynował mnie okres międzywojenny. Przeczytałam wiele książek o tamtych czasach i do dziś widzę misternie zdobione wnętrza domów i mieszkań zamożnych Polaków, którzy żyli w tamtych czasach. Ten styl
POROZUMIENIE W SPRAWIE DODATKOWYCH SŁUŻB
Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Opolskich podinsp. Bogusław Chrzęstek oraz Burmistrz Kolonowskiego Pan Norbert Koston podpisali porozumienie w sprawie dodatkowych patroli. Porozumienie dotyczy przekazania przez samorząd 6 000 złotych na
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!