POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Nyscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym między innymi za wymuszenia rozbójnicze. W pomieszczeniu, w którym się ukrywał kryminalni znaleźli blisko 0,5 kilograma narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Nysy uzyskali informację, że 34-latek poszukiwany listem gończym m.in. za wymuszenie rozbójnicze, może przebywać w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci ustalili, że mężczyzna przechowuje tam także znaczną ilość narkotyków.

Na podstawie zebranych dowodów kryminalni, weszli do mieszkania zajmowanego przez mężczyznę. Tam znaleźli 460 gramów białego proszku oraz kilkanaście gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem szybko pokazało, że jest to amfetamina i marihuana. Mężczyzna narkotyki próbował ukryć w zamrażarce oraz toalecie.

34-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za taki czyn grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. Mieszkaniec Nysy został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za wcześniej popełnione przestępstwa.

Previous ARESZT ZA PODPALENIE
Next ZAGINIONA PATRYCJA ŚLIWA

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA NIELEGALNY TYTOŃ, ALKOHOL I NARKOTYKI

Policjanci z Opola zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu. W jego mieszkaniu funkcjonariusze oprócz narkotyków i urządzeń służących do ich uprawy znaleźli tytoń i alkohol bez wymaganych znaków akcyzy. Łącznie mundurowi zabezpieczyli

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

Opole na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Policjanci z Opola zatrzymali 18 i 16-latka podejrzewanych o kradzieże motorów. W przeciągu 3 miesięcy łupem mężczyzn miały paść jednoślady o łącznej wartości ponad 13 000 złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź